آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87084
تاریخ انتشار : 1397/08/15 - 12:05
شهردار بیرجند گفت: بر خلاف سال گذشته که نیروهای موکب شهرداری بیرجند از بدنه اداری و مدیریتی انتخاب می شد امسال با تغییرات ایجاد شده، 40 نیرو از بدنه کارگری به کاظمین اعزام شدند.

به گزارش خاورستان، محمد علی جاوید شهردار بیرجند اظهار کرد: بر خلاف سال گذشته که نیروهای موکب شهرداری بیرجند از بدنه اداری و مدیریتی انتخاب می‌شد امسال با تغییرات ایجاد شده، 40 نیرو از بدنه کارگری به کاظمین اعزام شدند.

 

وی افزود: موکب شهرداری بیرجند در مدت استقرار در کاظمین، خدمات بسیار ارزشمندی را به زائران ابا عبدا... الحسین (ع) ارائه کرد.

 
شهر دار بیرجند گفت: طی مدت 13 روز خدمت‌رسانی موکب خدمات نظافتی و آتش نشانی شهرداری بیرجند در کاظمین، میزان 263 تن زباله جمع آوری و به خارج از شهر حمل شد.
 
جاوید افزود: در این مدت به طور متوسط روزانه 38 هزار و 300 متر مربع، توسط نیروهای خدماتی شهرداری در سه شیفت کاری نظافت می شد.
 
وی به توزیع 40 سطل زباله بزرگ و متوسط و تعداد 30 عدد سطل کوچک جهت سرویس های بهداشتی اشاره کرد و  ادامه داد: 30 چادر اسکان نیز از بیرجند خریداری و در کاظمین توزیع شده است.
 
شهردار بیرجند با اشاره به حضور 16 روزه نیروهای شهرداری بیرجند در سال گذشته در کاظمین خاطر نشان کرد: میزان زباله جمع آوری شده در سال گذشته 288 تن و با سه روز کاری بیشتر بوده است.
 
وی افزود: تعداد 60 کپسول آتش نشانی نیز توسط کامیون به کاظمین حمل و در آنجا توزیع شده که در طول مدت حضور، با برپایی کلاسهای آموزشی امداد و نجات، روش استفاده از کپسول ها به پرسنل آشپزخانه و زائران آموزش داده شده است.
 
جاوید با اشاره به رویداد 2 حادثه آتش سوزی در مدت استقرار موکب شهرداری در کاظمین یاد آور شد: با توجه به سرعت عمل پرسنل آتش نشانی شهرداری، این حوادث خسارتی در بر نداشته است.
 
شهردار بیرجند با اشاره به اختصاص اینترنت به زائران گفت: به تایید رئیس ستاد عتبات ، فعالیت موکب شهرداری بیرجند بسیار خوب ارزیابی شده و وضعیت نظافت امسال، شرایط ایده آلی داشته است.
 
لازم به ذکر است در پیامهایی از طرف ستاد عتبات عالیات استان و کشور، از فعالیت موکب خدمات نظافتی و آتش نشانی شهرداری بیرجند تقدیر به عمل آمده است.
 
انتهای پیام/ 132


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.