آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87079
تاریخ انتشار : 1397/08/15 - 09:26
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع لازم است اطلاعات خود را در سامانه رزرو سازمان حج و زیارت تکمیل کنند.

به گزارش خاورستان، ابوالفضل نوفرستی مدیر حج و زیارت استان خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران گفت: به منظور ساماندهی اولویت‌ها و اطلاعات و ارتباطات از تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع دعوت می‌شود از صبح روز دوشنبه 14 آبان‌ماه نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه رزرو سازمان حج و زیارت به نشانی reserve.haj.ir اقدام کنند.

 
وی افزود: تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع لازم است اطلاعات خود را در سامانه یاد شده تکمیل کنند.
 
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی اظهار کرد: هدف از این فراخوان آن است که دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج، اطلاعات شخصی خود را در این سامانه تکمیل، اصلاح و بروزرسانی کنند تا ضمن ساماندهی تمامی اولویت‌های باقی‌مانده برای تشرف، برقراری ارتباطات بعدی سازمان حج و زیارت با ایشان، اطلاع‌رسانی نسبت به اولویت‌ها، برنامه‌های آموزشی و توجیهی و ثبت تغییرات بعدی احتمالی امکان‌پذیر شود.
 
نوفرستی یادآور شد: به تناسب سهمیه تعیین شده در هر سال، اولویت‌های تشرف، به ترتیب اولویت در همان سال اعلام می‌شود که بر همین اساس اولویت‌های تشرف به حج سال 1398 بزودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
انتهای پیام/4


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.