آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87072
تاریخ انتشار : 1397/08/15 - 00:19
معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی:
انقلاب اسلامی ایران در مسیر حرکت اباعبدالله(ع) است/ ضرورت مراقبت از ارزش‌ها
معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان این‌که شهدا جان دادند تا ما جان گرفتیم، گفت: باید مراقب ارزش‌های خود باشیم.

به گزارش خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبرپور معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی در ششمین سوگواره زیبایی‌های عاشورا که در حسینیه جماران برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره 36 هزار شهید دانش‌آموز و پنج هزار شهید فرهنگی، اظهارکرد: در شعار این سوگوار زیبایی‌های کربلا عنوان شده و باید بدانیم که کربلا چه داشت که زیبایی‌های بسیاری در آن رقم خورد.

 

وی افزود: در اربعین سال 97 که حدود 1380 سال از واقعه کربلا می‌گذرد صحنه‌های زیبا، حماسی و بی‌نظیری در تاریخ بشریت رخ‌نمایی می‌کند که گوشه‌ای از زیبایی‌های کربلا است.

 

معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با اشاره به قدرت کلام حضرت زینب(س) پس از واقعه عاشورا، گفت: کربلا در کربلا می‌ماند اگر حضرت زینب(س) نبود.

 

حجت الاسلام اکبرپور عنوان‌کرد: ارزش‌هایی که از آن بهره می‌بریم و این درخت تنومند 40 ساله انقلاب که تداوم بخش راه اباعبدالله است به سادگی به دست ما نرسیده است.

 

وی تأکیدکرد: به راحتی به این مقطع نرسیده‌ایم و خون دل‌ها خورده شد تا امروز در این وضعیت قرار گرفته‌ایم.

 

معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان این‌که شهدا جان دادند تا ما جان گرفتیم، افزود: باید مراقب ارزش‌های خود باشیم.

 

اکبرپور خاطرنشان‌کرد: افرادی که به ارزش‌ها دهن کجی می کنند بدانند که در محضر شهدا هستیم و آنها ما را می‌بینند.

 

وی ادامه‌داد: نوجوانان و جوانان باید بدانند که کجا هستیم و خواهیم بود و چه تکلیفی بر عهده آنها در این مسیر است.

 

انتهای پیام/140نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.