آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87069
تاریخ انتشار : 1397/08/14 - 13:49
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری خراسان جنوبی گفت: در خراسان جنوبی بیش از ۴۰۰ برنامه در حوزه پدافند غیر عامل برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، اصغر نظافت مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان جنوبی صبح امروز در همایش پدافند غیر عامل ضمن تسلیت ایام سوگواری اهل بیت (ع)، اظهار کرد: با توجه به اینکه در هفته پدافند غیر عامل قرار داریم اما تمام ایام باید ایام پدافند غیر عامل است. 

 
وی با بیان اینکه پدافند غیر عامل یک سازوکار نوپا است، افزود: همزمان با استان شدن خراسان جنوبی و از سال ۸۲ با فرمان مقام معظم رهبری پدافند غیر عامل شکل گرفت. 
 
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری خراسان جنوبی به مصادف شدن هفته پدافند غیر عامل با اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: شعار هفته پدافند غیر عامل با عنوان افزایش بازدارندگی در سایه اربعین حسینی نامگذاری شده است. 
 
نظافت با اشاره به اینکه در هفته پدافند غیر عامل شاهد اجرای برنامه های خوبی در سراسر کشور بودیم، خاطرنشان کرد: در خراسان جنوبی بیش از ۴۰۰ برنامه در حوزه پدافند غیر عامل برگزار شده است. 
 
وی با بیان این‌که امروز درگیر یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم که کمتر از جنگ نظامی نیست، افزود: امروز از دلار به عنوان یک اسلحه استفاده می‌شود و امیدواریم غالب بودن آن شکسته شود و در برنامه‌های صلبی کشورها خللی ایجاد نکند.
 
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری خراسان جنوبی با اشاره به این‌که در چند ماه اخیر مشکلات و سختی‌های بسیاری را تحمل کردیم، گفت: در سال‌های گذشته و زمان جنگ مگر چه کردیم؟ با حضور مدیران متخصص و جهادی می‌توانیم تمام مشکلات را پشت سر بگذاریم.
 
نظافت تصریح کرد: امروز تهدیدها جدید و دچار تغییر و چندگانه شده‌اند لذا باید هوشیار باشیم.
 
وی افزود: ما بایستی در هر نوع عملیاتی چه صحنه جنگ و چه عملیات بانکی ریسک عملیاتی خود را در 3 حوزه زیرساخت‌ها، نیروی انسانی و فرایندها معرفی کنیم.
 
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری خراسان جنوبی گفت: در دو بخش نیروی انسانی و فرآیندها باید به سمت به روز شدن برویم تا بتوانیم نظام پولی کشورمان را هدایت کنیم.
 
نظافت با بیان این‌که اگر ما در هدایت افکار عمومی به خوبی و به موقع عمل می‌کردیم تاثیرات نوسانات بازار طلا و سکه زیاد نمی‌شد، خاطرنشان کرد: زمانی که در روز بیش از 120 میلیون تراکنش انجام می‌شود این می‌طلبد که به سمت به روز شدن برویم.
 
انتهای پیام/ 132


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.