سرویس: اخبار استان کد خبر: 86819 ۱۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۶

سرمایه گذاری 111 میلیارد ریالی در صنعت شهرستان فردوس

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت: با صدور 3 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در شش ماهه اول سال 97 بیش از 111 میلیارد ریال سرمایه گذاری در حوزه صنعت این شهرستان انجام شده است.

سرمایه گذاری 111 میلیارد ریالی در صنعت شهرستان فردوس
به گزارش خاورستان، مهدی صادقی رئیس صنعت، معدن و تجارت فردوس گفت: این پروانه‌های بهره برداری در زمینه تولید پودر میکرونیزه بنتونیت، محصولات بتنی غیر مسلح از بتن معمولی و مونتاژ انواع تراکتورهای کشاورزی صادر شده است.
 
صادقی با اشاره به میزان اشتغال این واحدها افزود: با فعالیت این سه واحد صنعتی برای 44 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.
 
وی تصریح کرد: تولید لوله های شیار دار، تولید پنل خورشیدی از کوارتز، تولید کاغذ از کربنات کلسیم، فرآوری سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و فراوری خاک های صنعتی از جمله طرح های پیشنهادی برای سرمایه گذاری در فردوس است. 
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس در پایان با اشاره به وجود 2 شهرک صنعتی با زیرساخت‌های مناسب و همچنین ظرفیت ها و پتانسیل های صنعتی و معدنی شهرستان فردوس از کلیه سرمایه گذاران خصوصا مردم این شهرستان که در سایر شهرستان ها و استان ها ساکن می باشند جهت سرمایه گذاری در این شهرستان و شهرک صنعتی فردوس دعوت کرد.
 
انتهای پیام/138/ 59 /4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب