آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 86649
تاریخ انتشار : 1397/07/18 - 14:16
فرمانده نیروی انتظامی انتظامی خراسان جنوبی:
خراسان جنوبی مزین به عطر شهید مدافع حریم وطن شد
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از شهادت شهید مدافع حریم وطن ستواندوم "علی غلامی"طی درگیری با اشرار مسلح در شهرستان قاین خبر داد .

به گزارش خاورستان، سردار مجید شجاع فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی ظهار کرد :شب گذشته مأموران ایست و بازرسی شهرستان قاین هنگام کنترل خودروهای عبوری به دو سرنشین یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند .

 

وی افزود :مأموران دو سرنشین خودروی پراید را پیاده و بازرسی کردند که یکی از سرنشینان خودرو هنگام بازرسی بدنی مأمور مراقب ایستگاه را با یک قبضه سلاح کلت کمری تهدید کرد .
 
 
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد : مأموران با توجه به وضعیت تردد شهروندان در ایست و بازرسی و احتمال آسیب رسیدن به شهروندان ،سعی در آرامش فرد مسلح داشتند که نامبرده با تهدید سلاح سرنشینان یک دستگاه خودروی دیگر را پیاده و با تهدید مأمور پلیس و شهروندان ،خودرو را به صورت مسلحانه سرقت کرد.
 
 
سردار شجاع ادامه داد: با اقدام قاطع ،مأموران در محدوده ای که خطر جانی برای سایر خودروهای عبوری نداشت با فرد مسلح درگیر شدند که یکی از افراد مهاجم زخمی و هر دو مهاجم مسلح دستگیر و سلاح آنان نیز کشف شد .
 
 
وی بیان کرد: در درگیری متقابل بین مأموران و مهاجمان مسلح ستواندوم "علی غلامی "از کارکنان ایست و بازرسی شهرستان قاین مجروح و به بیمارستان منتقل شد که در بیمارستان به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد و به خیل یاران شهیدش پیوست .
 
 
سردار شجاع با عرض تبریک و تسلیت به خانواده معظم این شهید مدافع حریم وطن و مردم شریف استان خراسان جنوبی تأکید کرد : پلیس با قاطعیت با هرگونه بی نظمی و شرارت به صورت قاطع برخورد می کند و امنیت مردم و شهروندان خط قرمز ماست که در این راه هیچ گونه اغماضی صورت نخواهد گرفت .
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.