آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 86638
تاریخ انتشار : 1397/07/18 - 12:37
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی گفت: امروز همایش معلمان مقاطع ابتدایی در مدارس دهستان های خوسف، میغان نهبندان در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار خاورستان،مهدی هنری جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هدف از تشکیل قرارگاه پیشرفت و آبادانی انجام کار توسط مردم و توانمند سازی آنها است.

 

وی با بیان اینکه یکی از دلایل تشکیل و راه‌اندازی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در حوزه عمرانی در روستاها است، افزود: خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون اقدامات خوبی در روستاها انجام شده که این خود باعث تثبیت جمعیت و اشتغال پایدار در روستاها شده است.

 

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی بیان کرد: قرارگاه پیشرفت در 5 حوزه فرهنگی، عمران، اشتغال، سلامت، تعلیم و تربیت همراه با برنامه‌ریزی و اقدامات هدفمند در نقاط خاص شکل گرفته است.

 

هنری عنوان کرد: امروز همایش معلمان مقاطع ابتدایی در مدارس دهستان های خوسف، میغان نهبندان در حال برگزاری است.

وی گفت: تعلیم و تربیت یکی از حوزه های 5 گانه قرارگاه پیشرفت آبادانی است که در 6 دهستان مورد هدف فعالیت های خود را آغاز کرده است و از جمله برنامه‌های آن می‌توان به دوره های آموزشی در ارتقای سطح تحصیلی دانش آموزان و ارتقای معلمان بین خانواده ودانش آموزان اشاره کرد.

 

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی گفت: در این راستا همایشی در نهبندان با حضور معلمان مقاطع ابتدایی دهستان شوسف و میغان با حضور اساتید دانشگاه فرهنگیان برای برپایی تبادل نظر و استفاده از ظرفیت معلمان در حال برگزاری است.

 

هنری با اشاره به اینکه امیدواریم ارتباطات و آموزشهایی که درآینده می‌دهیم بخشی از مشکلات مرتفع شود، گفت: ما در قرارگاه پیشرفت آبادانی به دنبال این هستیم از ظرفیت مردم در راستای برنامه ریزی پیشرفت وتوان مند سازی روستاها استفاده کنیم.

 

انتهای پیام/127

تصاویر بیشتر برای مطلب: 


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.