سرویس: اجتماعی کد خبر: 86495 ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۲

لحظاتی پیش صورت گرفت؛

آغاز رزمایش اقتدار عاشورایی 2 با حضور 20 هزار بسیجی در خراسان‌جنوبی

لحظاتی پیش رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) 2 با حضور 20 هزار بسیجی از سراسر خراسان جنوبی آغاز شد.

آغاز رزمایش اقتدار عاشورایی 2 با حضور 20 هزار بسیجی در خراسان‌جنوبی

به گزارش خبرنگار خاورستان، لحظاتی پیش رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله 2 با حضور 20 هزار بسیجی از سراسر خراسان جنوبی آغاز شد.

150 گردان از جمله گردان‌های امنیتی امام علی (ع)، بیت المقدس، عاشورا، کوثر، الزهرا (س) و امام حسین (ع) در این رزمایش حضور دارند.

مسئولان و اقشار مختلف بسیج از جمله بسیج کارمندان، هنرمندان، پزشکان، اساتید، مداحان، اصناف، مهندسین، بسیج رسانه و سایر اقشار در این رزمایش حضور دارند.

بسیجیان شهرستان‌ها از پنج مسیر اصلی وارد رزمایش شده و بسیجیان مرکز استان از مساجد سطح شهر برای حضور در استادیوم آزادی پیاده روی کردند.

به گفته سردار علی قاسمی، فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام، در شهریور ماه امسال 20 گردان بیت المقدس در خراسان جنوبی در رزمایش‌های زیادی شرکت کرده  و 330 گروه جهادی بسیج سازندگی استان در قالب رزمایش خدمت برای خدمات رسانی به مناطق محروم شهری خراسان جنوبی خدمات رسانی داشته اند.

سردار قاسمی عنوان کرد: علاوه بر این در ماه گذشته بسیج اصناف در طرح یک کاسب یک دانش آموز، بسیج کارمندان در قالب میز خدمت و بسیج کارگران در قالب شیفت ایثار در راستای رفع مشکلات مردم خدمات رسانی داشته است.

وی افزود: نمایش اقتدار عاشورائیان با نام سپاهیان محمد رسول الله (ص) 2 یادآور عملیات‌های دفاع مقدس است و این رزمایش بیان کننده آن است که ما هم اکنون نیز در شرایط دوران دفاع مقدس هستیم و در این دوران محدودیت‌های اقتصادی و فضای جنگ روانی و رسانه ای بر علیه کشور ما خیلی شدید شده است.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی گفت: هدف ما از این حرکت این بوده که دشمن را مأیوس کنیم و پیام رزمایش اعلام آمادگی مردم خراسان جنوبی در برابر تهدیدات و جنگ های دشمن است.

انتهای پیام/ 5

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب