آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 86212
تاریخ انتشار : 1397/06/30 - 14:17
امام جمعه درمیان گفت: هم اکنون با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه باید بیدار بود، کسی که برای امام حسین (ع) عزاداری کرده نباید اختلاس، احتکار وظلم کند.

به گزارش خبرنگار خاورستان،حجت الاسلام والمسلمین مصیب خزاعی امام جمعه شهرستان درمیان در خطبه های امروز نماز جمعه این هفته شهرستان درمیان که در روستای مسک برگزار شد ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) از مسئولان هیئت های عزاداری شهرستان درمیان و نیروهای نظامی این شهرستان جهت برگزاری باشکوه و امنیت مراسم تقدیر و تشکر کرد.

 

وی با بیان اینکه اگر هم اکنون مشکلی در کشور به وجود نمی‌آید به این خاطر نیست که دشمن خواب است، افزود: امنیت موجود به خاطر ایستادگی نیروهای نظامی، انتظامی، سپاه و ارتش است که شبانه روزی برای امنیت و آرامش این کشور تلاش می‌کنند.

 

امام جمعه شهرستان درمیان بیان کرد: طی روز گذشته و امروز یادواره شهدا " افتخار کوچه آبروی محله" در روستاهای مسک و گسک در راستای کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی برگزار شد که کار بسیارخوبی بود و جای تقدیر و تشکر از بسیج و سپاه شهرستان درمیان دارد.

 

حجت الاسلام خزاعی با بیان اینکه باید از واقعه عاشورا درس بگیریم، گفت: قیام امام حسین( ع) یعنی این امام همام نسبت به شرایط موجود راضی نبود و قیام کرد پس هم اکنون نیز باید در برابر ظلم ایستادگی و بر علیه آن قیام کرد.

 

وی عنوان کرد: هم اکنون با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه باید بیدار بود، کسی که برای امام حسین (ع) عزاداری کرده نباید اختلاس، احتکار وظلم کند.

 

امام جمعه درمیان خطاب به مسئولان جامعه، اظهار کرد: مسئولان باید درس ایستادگی از قیام امام حسین (ع) و عاشورا بگیرند نه درس مذاکره،امام حسین (ع) مذاکره کرد اما امان نامه قبول نکرد.

 

حجت الاسلام خزاعی گفت: متاسفانه برخی از مسئولان امروز در مقابل دشمن ضعف نشان داده و کار را برای دشمن راحت می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه اگر راه امام حسین (ع) و حق را ادامه دهیم پیروز خواهیم بود، ادامه داد: امروز علی رغم همه دشمنی ها ایران ما در بسیاری از کشورها پایگاه دارد و در پایگاه های آنان برنامه های عزاداری برگزار می‌شود.

 

امام جمعه درمیان بیان کرد: این انقلاب و اسلام ما از بین رفتی نیست و دشمنان نیز فکر اینکه انقلاب ما از بین برود را با خود به گور خواهند برد.

 

حجت الاسلام خزاعی بیان کرد: مسئولان هر پستی که دارند باید مسائل امر به معروف و نهی از منکر را بپذیرند، مراقب باشند که در حق مردم ظلم نشود و در برابر مسائل اقتصادی موجود ایستادگی کنند.

 

انتهای پیام/127/ 11/نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.