آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 86209
تاریخ انتشار : 1397/06/28 - 14:05
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: به لطف خدا تمام این برنامه‌ها و نقشه‌های دشمنان را محرم و عزاداری امام حسین(ع) به هم می‌ریزد و خنثی می‌کند.

به گزارش خاورستان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جمع عزاداران روستای خور اظهار کرد: صنایع دستی می‌توانند روستاییان ما را ازنظر اقتصاد نجات دهند و باید همه همکاری‌های لازم را در این خصوص انجام دهند.

 
وی افزود: برای بیمارستان خوسف نیز امسال توانستیم ردیف بودجه‌ای بگیریم تا به تمامی موضوعات پایان دهیم.
 
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از بیانات خود عنوان کرد: خداوند متعال انبیاء را از جنس خودمان قرار داد زیرا نیاز به الگوی انسانی داشتیم.
 
عبادی با بیان اینکه انسان باید عفت خود را حفظ کند، ادامه داد: وقتی پیامبر بین مردم است و دنیاطلبی نمی‌کند و جوانمردی، ایثار، ازخودگذشتگی را به مردم نشان می‌دهد، چنین پیامبری به‌عنوان الگو در بین مردم معرفی می‌شود.
 
وی افزود: الگوی انسانی در تربیت انسانی بسیار مهم است و در روان‌شناسی نیز حرف اول را می‌زند.
 
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید جوانان خود را با الگوهای انسانی آشنا کنند، مطرح کرد: امروز غرب در حال فعالیت است و به واسطه هنرمندان و فوتبالیست‌های خود فرهنگ غرب را برای ما ارسال می‌کند، لذا باید حواسمان بیش‌ازپیش جمع باشد.
 
عبادی عنوان کرد: ما باید برای فرزندان خود الگوی مؤثر را معرفی کنیم که از جمله الگوهایی که در عصر حاضر داشتیم می‌توانیم به علامه طباطبایی‌ها و امام راحل و پروفسور حسابی‌ها اشاره کرد.
 
وی ادامه داد: اگر جوان بداند که از قافله الگوها عقب‌مانده است سکوی پرشی را برای خود ترسیم خواهد کرد.
 
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اسلام قرآن را برای هدایت بشر معرفی کرده و در کنار آن اهل‌بیت(ع) را گذاشته است.
 
عبادی یادآور شد: علی ابن ابی‌طالب(ع)، امام حسن(ع) و امام حسین(ع) همگی قرآن ناطق هستند و باید الگوهای جوانان ما قرار گیرند.
 
وی ابراز داشت: آن‌قدر در اسلام به‌خصوص شیعه، الگوی انسانی قرار دارد که اگر بتوانیم به خوبی معرفی کنیم و ملت آن‌ها را الگو قرار دهند قطعاً بهترین تأثیرگذاری را در جامعه خواهند داشت.
 
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دنیای استکبار می‌خواهد ما را از این الگوها دور کند و در این راه نیز نقشه‌های بسیاری را طرح‌ریزی و اجرا می‌کند که به‌عنوان‌مثال می‌توان به ایجاد وهابیت توسط انگلیس اشاره کرد.
 
عبادی تصریح کرد: ما اگر از امامان چیزی می‌خواهیم، به این دلیل است که می‌دانیم آن‌ها بنده خالص خدا و اسباب الهی و از خدا هستند و دعایشان مستجاب است.
 
وی ادامه داد: وهابیت ساخته انگلیس می‌گوید از پیامبر و امامان کمک نخواهید و تنها از خدا کمک بخواهید، اما خود بن‌سلمان و اجدادش دست به دامان ترامپ هستند و از او کمک می‌خواهند.
 
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب طرح‌ریزی کرده‌اند که باید دست ملت‌ها را از الگوهای انسانی که قرآن مجسم هستند کوتاه کنیم.
 
عبادی یادآور شد: اما به لطف خدا تمام این برنامه‌ها و نقشه‌های دشمنان را محرم و عزاداری امام حسین(ع) به هم می‌ریزد و خنثی می‌کند.
 
وی ادامه داد: امام حسین کشتی نجات است و تنها خدا می‌داند که این عزاداری‌ها چه تأثیری در جامعه ایجاد می‌کند.
 
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه اولیای الهی شما را می‌بینند و برایتان دعا می‌کنند، ابراز داشت: امام راحل فرمودند که ما مفتخریم که چنین اهل‌بیت و امامانی داریم، لذا می‌طلبد که امروز ما نیز این الگوها را برای نسل جوان خود مطرح کنیم.
 
انتهای پیام/4


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.