سرویس: اخبار استان کد خبر: 86032 ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۸

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند خبر داد

کسب رتبه سه رقمی در کنکور توسط 90 دانش آموز بیرجندی

مدیر آموزش و پرورش بیرجند کفت: در آزمون سراسری سال جاری 90 دانش آموز از شهرستان بیرجند رتبه زیر هزار را کسب کرده‌اند.

کسب رتبه سه رقمی در کنکور توسط 90 دانش آموز بیرجندی

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی ناصری فرماندار شهرستان بیرجند در مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور 97 اظهار کرد: امسال برای دومین بار است که از رتبه‌های برتر کنکور سراسری در خراسان جنوبی تجلیل می‌شود.

 

وی افزود: امیدواریم که این روال ادامه پیدا کند و با تلاش مدیران و معلمان و استعدادهایی که این دانش آموزان دارند، بر تعداد رتبه ها افزوده شود.

 

فرماندار شهرستان بیرجند گفت: امیدوار هستیم انتخاب رشته خوبی داشته باشید و در جایی به تحصیل ادامه دهید که دوست دارید و این موفقیت را مقدمه ای برای علم آموزی در سطوح بالاتر بدانید.

 

ناصری بیان کرد: شما دانش‌آموزان عملا وارد مرحله جدیدی در زندگیتان می‌شوید که این مرحله جدید خیلی می‌تواند به خودتان و جامعه کمک کند.

 

وی اذعان کرد: در هر نقطه ای از این کشور که تحصیل خواهید کرد همیشه به یاد زادگاه و معلمانتان باشید زادگاهتان را از برکات وجودی خود بهره‌مند کنید چراغ راهی برای آیندگان باشید و در راه روشن علم آموزی پیش از پیش موفق باشید.

 

محمدرضا ضیایی مدیر آموزش و پرورش بیرجند نیز در این جلسه اظهار کرد: تجلیل از رتبه های برتر کنکور برای دومین بار است که در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

 

وی افزود: در چهار سال گذشته 40 رتبه زیر هزار، سه سال گذشته 60 رتبه، سال گذشته 80 رتبه و امروز با افتخار 90 رتبه زیر هزار را دانش اموزان بیرجند کسب کرده‌اند.

 

مدیر آموزش و پرورش بیرجند با بیان اینکه کسب رتبه برتر کنکور نباید موجب غرور شود، بیان کرد: کسب این رتبه باعث نشود که از این قطاری که به سرعت در حال حرکت است باز بمانید، از امروز رشد و سرعت قطار شما دو صد چندان می‌شود.

 

ضیایی عنوان کرد: از خود باختگی فرهنگی و علمی از جمله آسیب‌هایی است که گاه جامعه نخبه ما به آن دچار می‌شوند که لازم است مراقب باشیم که به این آسیب‌ها دچار نشویم.

 

وی تصریح کرد: اگر در شهر یا حتی کشور دیگری به کسب علم پرداختید اما بعد از فراغت از تحصیل برای خدمت به مردم سرزمینتان برگردید و به این مهم توجه داشته باشید که در کجا ریشه دواندید بزرگ شدید و از دعای خیر چه کسی به اینجا رسیده اید .

 

مدیر آموزش و پرورش بیرجند اذعان کرد: بایستی آموزش و پرورش در نظام مقدس ما به عنوان یک اولویت در نظر گرفته شود و ما معتقدیم اگر آموزش و پرورشی ساخته شود و به تکامل برسد قطعا سایر قسمت های جامعه نیز به اعتلای خود به بهترین شکل ادامه خواهند داد.

 

ضیایی خاطر نشان کرد: لطف خداوند، تلاش و پشتکار فردی، حمایت خانواده و تلاش های مربیان و معلمان مدارس موجب موفقیت دانش آموزان برتر در کنکور سراسری شده است.

 

انتهای پیام/ 135

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب