سرویس: اخبار استان کد خبر: 85438 ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۳

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی :

شهر نهبندان در استان خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شود

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت : گازررسانی به شهرستان نهبندان با اعتبار بیش از 950 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز ایران در آينده نزديك به بهره برداری می رسد.

شهر نهبندان در استان خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شود

به گزارش خاورستان،سید محمود هاشمی مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به اینکه گازرساني به شهر نهبندان در دو بخش اجرای خط انتقال گاز سربيشه –نهبندان و اجرای شبكه داخلي شهر نهبندان در دست پيگيری و اجرا است ، افزود : اجرای خط انتقال گاز سربیشه –نهبندان به شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران بعنوان مجری احداث خطوط انتقال گاز در كشور محول شده است هزينه اجرای  اين پروژه بیش از 800 میلیارد ریال بوده و مراحل پایانی پروژه در دست اقدام است .

 

وی در خصوص شبكه داخلي گاز شهر نهبندان نيز گفت : اجرای شبکه داخلی شهر نهبندان شامل اجرای 130 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، احداث و نصب 4 ایستگاه تقلیل فشار درون شهری ، احداث و نصب یک ایستگاه حفاظت کاندیک با اعتباری برابر 150 میلیارد ریال توسط شركت گاز استان به اتمام رسیده و در مرحله نصب 4700 انشعاب می باشد .
 
 
مدیر عامل شرکت گاز استان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای گازرسانی به شهرهای مختلف استان اظهار داشت: با بهره برداری از عملیات گازرسانی به شهر نهبندان امکان گازرسانی به بيش از  5 هزار خانوار ساکن در این شهر فراهم می شود.
 
 
هاشمي خاطر نشان كرد : همزمان با گازرساني به شهر نهبندان ، مطالعات مهندسی جهت گازرساني به تعداد قابل توجهي از روستاهای واقع در شهرستان نهبندان نيز در دست انجام بوده كه درصورت تخصيص به موقع نقدينگی و عدم وجود موانع اجرايي و قانونی، اجرای عمليات گازرسانی به اين روستاها نيز در برنامه شركت گاز استان خراسان جنوبي قرار خواهد گرفت .
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب