آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 84725
تاریخ انتشار : 1397/04/03 - 16:22
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت:توسط بانک ملت ۱۰۱ هزار جفت کفش در ۵ استان محروم کشور توزیع شد که سهم استان خراسان جنوبی ۲۰ هزار و ۲۰۰ جفت کفش مشخص شد و جهت توزیع در بین دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد قرارگرفته است.

به گزارش خبرنگار خاورستان،رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی ضمن تقدیر از عملکرد بانک ملت در حمایت از نیازمندان، گفت: تمامی کفش‌های اهداشده توسط بانک ملت با اولویت مناطق محروم استان و در اسرع وقت توزیع می‌شود.

 
سلم آبادی در ادامه افزود: سهمیه اشتغال بانک ملت در سال گذشته هفت میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بوده است که با تعامل خوب و سازنده این بانک، ۱۰۰ درصد سهمیه ابلاغی، جذب‌شده است.
 
وی گفت: کفش‌های اهدایی توسط بانک ملت به کمیته امداد در استان‌های محروم از قبیل سیستان و بلوچستان، خوزستان، کهکیلویه و بویراحمد، لرستان و خراسان جنوبی توزیع‌شده است.
 
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی بابیان اینکه هم‌اکنون بیش از ۲۰ هزار دانش‌آموز نیازمند در استان وجود دارد، افزود: از این تعداد بیش از ۹ هزار و ۱۰۰ دانش‌آموز و یک هزار و ۵۰۰ دانشجو در سطح استان تحت حمایت کمیته امداد هستند.
 
مدیر امور شعب بانک ملت خراسان جنوبی در این مراسم گفت: کفش‌های اهدایی به سفارش بانک ملت و در جهت حمایت از کالای ایرانی توسط یکی از شرکت‌های تولیدکننده کفش در کشور باکیفیت بالا تولیدشده و جهت توزیع در بین دانش آموزان نیازمند به کمیته امداد اهداشده است.
 
ابراهیم کرمی در ادامه افزود: توسط بانک ملت ۱۰۱ هزار جفت کفش در ۵ استان محروم کشور توزیع شد که سهم استان خراسان جنوبی ۲۰ هزار و ۲۰۰ جفت کفش مشخص شد و جهت توزیع در بین دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد قرارگرفته است.
 
وی پرداخت تسهیلات اشتغالزائی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را یکی از اولویت‌های بانک ملت عنوان کرد و افزود: از افتخارات بانک ملت، اعطای تسهیلات اشتغالزائی به مددجویان کمیته امداد است که توانسته است موجب توانمندسازی، ایجاد اشتغال و کسب درآمد برای خانوارهای تحت حمایت شود.
 
انتهای پیام/


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.