آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 84723
تاریخ انتشار : 1397/04/04 - 10:54
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه عضویت در خانه مطبوعات از طریق سامانه جامع خانه مطبوعات برای تمامی خبرنگاران ضروری است ،گفت:عضویت در خانه مطبوعات یکی از گزینه های لازم و امتیاز آور در طرح رتبه بندی خبرنگاران است.

به گزارش خاورستان،به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛احمد محبی با اعلام این خبر با بیان اینکه خانه مطبوعات تنها مرجع رسمی ، قانونی و نماینده مطبوعات است که مورد تائید و حمایت این اداره کل و وزارتخانه متبوع است گفت:عضویت در خانه مطبوعات یکی از گزینه های ضروری جهت بیمه خبرنگاری با کارفرمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

 
وی عضویت در خانه مطبوعات را شرط لازم برای حضور در کارگاه های آموزش روزنامه نگاری برگزارشده از سوی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت متبوع برشمرد و یادآور شد: عضویت در خانه مطبوعات یکی از گزینه های ضروری جهت دریافت کارت حرفه ای خبرنگاری است.
 
 
 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه عضویت در خانه مطبوعات را شرط لازم برای شرکت در جشنواره های مطبوعات دانست و خاطر نشان کرد:عضویت در خانه مطبوعات شرط لازم برای  تقدیر در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار می باشد لذا ثبت نام خبرنگارانی که تاکنون اقدام به عضویت در سامانه جامع مطبوعات ننموده اند و تکمیل پرونده توسط شاغلین مطبوعاتی که دارای نقص پرونده می باشند ، ضروری است.
 
 
احمد محبی در پایان تصریح کرد: عضویت در خانه مطبوعات شرط لازم برای بهره گیری از اردوهای زیارتی برگزار شده از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز می باشد.
 
انتهای پیام/


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.