آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 84716
تاریخ انتشار : 1397/04/04 - 09:23
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این‌که همه اقشار جامعه در برابر مسئله اعتیاد دارای مسئولیت اجتماعی هستند، گفت: شناخت عوامل و علل ایجاد اعتیاد در جامعه و همچنین راه‌های مبارزه با آن از ضروریاتی است که بایستی به آن توجه ویژه شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت‌الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی صبح امروز در دیدار با اعضای ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی اظهار کرد: مواد مخدر به عنوان معضلی خانمان‌سوز دروازه ورود به بسیاری از جرائم بوده که متاسفانه آسیب‌های آن دربرگیرنده همه جامعه است.

 

وی با بیان این‌که اعتیاد به موادمخدر مهم‌ترین مشکل اجتماعی روز جامعه است، تصریح کرد: در سال‌های گذشته در کشور افغانستان که یکی از مراکز اصلی تولیدات موادمخدر طبیعی و صنعتی بوده است، تولید این مواد با 10 درصد افزایش روبه‌رو بوده است و این مسئله زنگ خطر جدی است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به این‌که عوارض ناشی از اعتیاد تهدیدی جدی برای جامعه بشریت محسوب می‌شود، افزود: اگر موضوعات مرتبط با موادمخدر در خانواده‌ها به صورت جدی فرهنگ‌سازی شود، فرزندان نسبت به این امر نفرت پیدا خواهند کرد.

 

آیت‌الله عبادی اظهار کرد: از طریق فضای مجازی، رسانه‌های ملی، نمایش‌نامه‌ها و بخش‌های هنری بایستی افکار عمومی در زمینه مضرات موادمخدر پرورش داده شود.

 

وی با بیان این‌که همه اقشار جامعه در برابر مسئله اعتیاد دارای مسئولیت اجتماعی هستند، متذکر شد: شناخت عوامل و علل ایجاد اعتیاد در جامعه و همچنین راه‌های مبارزه با آن از ضروریاتی است که بایستی به آن توجه ویژه شود.

 

انتهای پیام/4/11/101

 نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.