آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 84711
تاریخ انتشار : 1397/04/04 - 08:00
مسئول دبیرخانه استانی بینش مطهر در خراسان جنوبی خبر داد
برگزاری اولین دوره جذب و تربیت مربی با محوریت اندیشه‌های شهید مطهری در خراسان جنوبی
مسئول دبیرخانه استانی بینش مطهر در خراسان جنوبی گفت: اولین دوره جذب و تربیت مربی با محوریت اندیشه های شهید مطهری در خراسان جنوبی برگزار می شود.

به گزارش خاورستان، محمدامین کریمی مسئول دبیرخانه استانی بینش مطهر در خراسان جنوبی، اظهار کرد: موسسه بینش مطهر و مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی کشور بر اساس تفاهم انجام شده با دانشگاه فرهنگیان، اولین دوره جذب و تربیت معلم و مربی را بر مبنای نظام اندیشه دینی با محوریت آثار و اندیشه های استاد شهید مطهری (ره) در سراسر کشور برگزار می‌کنند.

 
وی افزود: در استان خراسان جنوبی هم این دوره  با همکاری مرکز آموزش و توانمندسازی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان و معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه انصار الرضا (ع) استان برگزار خواهد شد.
 
مسئول دبیرخانه استانی بینش مطهر در خراسان جنوبی گفت: این دوره در نیمه دوم تیرماه به مدت 12 جلسه برگزار خواهد شد. مهلت ثبت نام تا 12 تیرماه خواهد بود و فراگیران محترم می‌توانند جهت ثبت نام به سایت http://bineshemotahar.ir/ مراجعه  کنند.
 
کریمی تصریح کرد: از جمله اهداف این طرح شناسایی، جذب و تربیت و کادرسازی افراد مستعد معلمی و استادی جهت بکارگیری و معرفی به عرصه های موجود است همچنین این دوره ویژه آقایان و خانم ها دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در همه رشته ها، و طلاب علوم دینی است و شرایط سنی خاصی ندارد.
 
وی افزود: محتوای این دوره، مرحله اول از سطح یک از مجموعه بینش مطهر (کتبِ بینش مطهر، آزادی انسان، آزادی بندگی، خدا در زندگی انسان، بینش و رفتار قرآنی ۱) است، البته سیر مطالعاتی شهید مطهری (ره) دارای ۴ سطح است در هر مرحله ارزیابی صورت می‌گیرد و نفرات برتر معرفی می‌شوند و در صورت عدم انتخاب، مراحل بعدی را می‌گذرانند البته پذیرفته شدگان در این مرحله می توانند در سایر مراحل نیز شرکت کنند.
 
انتهای پیام/ 132
 


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.