آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 84686
تاریخ انتشار : 1397/04/02 - 14:16
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس دید خوبی از خراسان جنوبی پیدا کردند
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست‌های مردمی همواره در کمیسون مطرح می‌شود که بعد از این سفر و با دید خوبی که اعضای کمیسیون از خراسان جنوبی پیدا کردند، موضوعات به خوبی درحال پیگیری است و به کمیته‌های تخصصی ارجاع داده می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در شورای اداری خراسان جنوبی گفت: حضور کمیسیون کشاورزی را در استان داشتیم که 16 نماینده به شهرستان‌های استان سفر و دید خوبی از استان پیدا کردند.

 

وی افزود: درخواست‌های مردمی همواره در کمیسون مطرح می‌شود که بعد از این سفر و با دید خوبی که اعضای کمیسیون از خراسان جنوبی پیدا کردند، موضوعات به خوبی درحال پیگیری است و به کمیته‌های تخصصی ارجاع داده می‌شود.
 
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: از استاندار خراسان جنوبی تشکر می‌کنم که پابه‌پای اعضای کمیسیون بودند.
 
افضلی با بیان این‌که این سفر مهم است اظهار کرد: به دلیل انجام این سفر، پشتیبان خوبی پیدا کردیم تا برای حل مشکلات استان، پیگیری لازم داشته باشیم.
 
وی تصریح کرد: از وام اشتغال‌زایی، 30 درصد مربوط به بخش عشایری است که باید مشکلاتش را بررسی کنیم.
 
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 12 میلیارد تومان می‌خواهد به کشور تزریق شود که باید بررسی شود.
 
افضلی گفت: جذب اعتبارات و سال مالی به مجمع تشخیص مصلحت نظام خواهد رفت که امیدواریم تا 31 شهریور تمدید پیدا کند.
 
انتهای پیام/4


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.