آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 84571
تاریخ انتشار : 1397/03/24 - 10:23
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: پس از ماه مبارک رمضان کاروان سلامت و نیکوکاری این جمعیت با هدف بررسی نتجیه درمان بیماران و توزیع اقلام بهداشتی به منطقه اعزام خواهد شد.

به گزارش خاورستان، بعد از ظهر 21 خرداد ماه سال جاری معاون هماهنگی امور عمراني استانداري خراسان جنوبي و مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بهمراه جمعی از مدیران کل مشکلات روستاهای بخش گزیک از جمله تامين آب شرب، بهسازي و نوسازي مسكن روستايي، گازرساني و بهداشت و درمان مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفت.

 
 
در جریان این بازدید محمد رحیم شهریاری مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از پیگیری روند درمان بیماری پوستی شایع در منطقه خبر داد و گفت: پس از اعزام کاروان سلامت اعزامی به مناطق مذکور در 3 و 4 اردیبهشت سال جاری جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان تا کنون ده نوبت جهت پیگیری روند درمان بیماران از منطقه بازدید داشته است و داروهای مورد نیاز بیماران در جریان این بازدیدها تحویل شده است.
 
 
وی افزود: پس از ماه مبارک رمضان کاروان سلامت و نیکوکاری این جمعیت با هدف بررسی نتجیه درمان بیماران و توزیع اقلام بهداشتی به منطقه اعزام خواهد شد.
 
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه حضور کودکان در فضای باز و قرار گرفتن در برابر نور مستقیم خورشید از عوامل تشدید کننده بیماری است، گفت: یکی از نیازهای کودکان روستای ذکری شهربازی سرپوشیده است که کودکان را از تابش شدید آفتاب محافظت کند و در صورت همراهی مسئولان و خیران این مهم اجرایی خواهد شد.
 
انتهای پیام/ 127/132


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.