آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 84559
تاریخ انتشار : 1397/03/23 - 18:14
معاون اورژانس خراسان جنوبی از فعالیت 420 نفر نیروی تخصصی فوریت های پزشکی استان در طرح تابستانه سال جاری خبر داد. .

به گزارش خبرنگار خاورستان، علیرضاعباسی معاون اورژانس خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز در جلسه کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل و نقل خراسان جنوبی ضمن اشاره به طرح ویژه ترافیکی تابستانه،اظهار کرد:تعداد 64 پایگاه اورژانس در طرح مذکور آماده خدمات رسانی هستند.

 

وی از آمادگی تعداد117 دستگاه آمبولانس اورژانس برای خدمات رسانی در طرح تابستانه در سطح استان خبر داد و افزود:از این تعداد،69 دستگاه فعال و مابقی پشتیبان هستند.

 

معاون اورژانس خراسان جنوبی تصریح کرد:در طرح تابستانه سال جاری،تعداد دو دستگاه بالگرد در شهرستان های بیرجند و طبس آماده خدمات رسانی هستند.

 

عباسی ادامه داد:دو دستگاه اتوبوس آمبولانس نیز برای خدمات رسانی به هم استانی ها در شهرستان های بیرجند و فردوس که تردد بیشتر است در نظر گرفته شده است.

 

وی عنوان کرد:در مجموع تعداد 420 نفر نیروی تخصصی فوریت های پزشکی در طرح تابستانه سال جاری،به هم استانی ها خدمات ارائه خواهند کرد.

 

معاون اورژانس خراسان جنوبی در پایان تبیین کرد:شماره تلفن 190 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شکایات احتمالی در خصوص اورژانس خواهد بود و در بدنه آمبولانس ها نیز این شماره درج شده و پیگیر شکایات هم استانی ها در مدت یک هفته خواهیم بود.

انتهای پیام/101/ 24/

 نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.