سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 82996 ۰۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۷

اکران فیلم های نوروزی

استقبال پرشور مردم از فیلم های به وقت شام و لاتاری در بیرجند

فیلم های به وقت شام و لاتاری که در سینماهای بیرجند در حال اکران است مورد استقبال پرشور مردم قرار گرفته است.

استقبال پرشور مردم از فیلم های به وقت شام و لاتاری در بیرجند

مجید کریمیان رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی و مدیر سینما بهمن بیرجند در گفتگو با خبرنگار خاورستان،پیرامون فیلم سینمایی به وقت شام اظهار کرد: فیلم سینمایی به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا یکی از ارزشمند ترین فیلم های سینمای انقلاب اسلامی است.

 

وی افزود: این فیلم اولین فیلم حوزه دفاع مقدس در حوزه بین المللی  و اولین فیلمی است که درباره دفاع از حرم ساخته شده است.

 

مدیر سینما بهمن بیرجند بیان کرد: فیلم به وقت شام علاوه بر جذابیت از درام بسیار قوی برخوردار است که باعث شده مخاطبان زیادی داشته باشد.

 

کریمیان بیان کرد: فیلم به وقت شام برای نوروز اکران می‌شود و از روز پنجم فروردین با استقبال بسیار بالای مردم مواجه بوده است.

 

وی با بیان اینکه ازاین فیلم در روزهای اول اکران استقبال خوبی نشد، گفت: طی چند روز اخیر استقبال بسیار خوب بوده و میزان فروش این فیلم روزانه به بیش از یک میلون و 300 هزار تومان  رسیده است.

 

مدیر سینما بهمن بیرجند خاطرنشان کرد: اکران فیلم به وقت شام تا پایان فروردین ماه ادامه دارد و چنانچه با استقبال زیاد مردم روبه رو شود احتمال تمدید این فیلم وجود دارد.

 

کریمیان تصریح کرد: فیلم به وقت شام یکی از متفاوت ترین فیلم های دفاع مقدس است که می‌توان به آن افتخار کرد لذا به این جهت از مردم دعوت می‌کنم که در همین ایامی که فیلم روی پرده سینما است حتما برای دیدن فیلم به سینما بهمن تشریف بیاورند.

 

مجتبی تخم‌کار مدیر سینما فردوسی بیرجند در گفتگو با خاورستان،اظهار کرد: یکی از فیلم هایی که برای نوروز در سینما فردوسی اکران می‌شود فیلم لاتاری است.

 

وی افزود: فیلم لاتاری فیلمی است با موضوع اجتماعی و قاچاق دختران به امارات و مسائل و مشکلاتی که در این زمینه برای دختران به وجود می آید؛ تا کنون فیلمی که به موضوع قاچاق دختران بپردازد ساخته نشده است.

 

مدیر سینما فردوسی بیرجند بیان کرد: فیلم لاتاری از روز اول فروردین اکران شده و تا پایان فروردین ماه روی پرده سینما خواهد بود.

 

تخم‌کار عنوان کرد: با توجه اینکه روزهای ابتدایی اکران تبلیغ خوبی از طریق تلویزیون درباره این فیلم نشده بود در روزهای اول اکران مخاطب زیادی نداشت اما از روز سوم فروردین تا کنون استقبال مردم بسیار خوب بوده است.

 

وی خاطرنشان کرد: این فیلم روزانه در سه سانس در سینما فردوسی اکران می‌شود.

 

مدیر سینما فردوسی بیرجند گفت: پیش بینی می‌شود بعد از ایام تعطیلات با حضور دانشجویان در بیرجند این فیلم مخاطب بیشتری داشته باشد.

 

تخم‌کار تصریح کرد: فیلم لاتاری پرمخاطب ترین فیلم جشنواره فجر بوده است و در حال حاضر رتبه دوم فروش را دارد.

 

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه قیمت بلیط سینما فردوسی 5 هزار تومان است میانگین فروش این فیلم روزانه به 900 هزار تومان می‌رسد.

 

انتهای پیام/127

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب