سرویس: اخبار استان کد خبر: 82989 ۱۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۶

از آغاز طرح آرامش بهاری تاکنون:

تهیه و تولید بیش از 30 خبر توسط ستاد خبری طرح آرامش بهاری در خراسان‌جنوبی

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: از آغاز طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه خراسان‌جنوبی تاکنون بیش از 30 خبر توسط ستاد خبری طرح آرامش بهاری در استان تولید و تهیه شده است.

تهیه و تولید بیش از 30 خبر توسط ستاد خبری طرح آرامش بهاری در خراسان‌جنوبی

به گزارش خبرنگار خاورستان، عادل اربابی مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح آرامش بهاری همزمان با سراسر کشور از 25 اسفندماه در خراسان جنوبی آغاز و تا 15 فروردین‌ماه ادامه دارد.

 

وی افزود: ستاد خبری طرح آرامش بهاری اوقاف خراسان‌جنوبی همزمان با اجرای طرح آغاز به کار کرده است و فعالیت این ستاد به گونه‌ای است که تمام اخبار و برنامه‌های طرح آرامش بهاری اوقاف استان را برای تمامی رسانه‌های استان ارسال می‌کند.

 

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی بیان کرد: فعالیت ستاد خبری طرح آرامش بهاری در بخش‌های محتلفی مانند گزارش خبری، معرفی امامزادگان و گزارشات تصویری است.

 

اربابی عنوان کرد: از ابتدای آغاز به کار ستاد خبری طرح آرامش بهاری در خراسان‌جنوبی تاکنون بیش از ۲۵ عنوان خبر تهیه و تولید شده و برای رسانه‌های استان ارسال شده است.

 

وی خاطرنشان کرد:تا کنون ۴ گزارش خبری در صدا و سیمای خراسان جنوبی تولید شده و در طول طرح آرامش بهاری گزارش خبری توسط خبرنگاران باشگاه خبرنگاران جوان استان تهیه و پخش می‌شود.

 

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی همچنین از عکس نوشت، طرح‌های گرافیکی طرح آرامش بهاری و همچنین معرفی امامزادگان استان در کانال‌های فضای مجازی از جمله تلگرام و اینستاگرام و ... خبر داد.

 

اربابی یادآور شد: زائران و مردم ولایت مدار خراسان‌جنوبی می‌توانند برای دیدن مکان‌های گردشگری مذهبی استان به کانال تلگرامی @oghafkhorasanj و سایت اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی به آدرس www.khorasanj.oghaf.ir  مراجعه نمایند.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب