آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 82806
تاریخ انتشار : 1396/12/24 - 14:25
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان ‌جنوبی خبر داد:
توزیع میوه تنظیم بازاردر بیش از 50 واحد صنفی بیرجند/ ارسال بیش از 500 پرونده به تعزیرات حکومتی
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان ‌جنوبی از توزیع میوه تنظیم بازاردر بیش از 50 واحد صنفی بیرجند از امروز خبر داد و گفت:نوزیع میوه تنظیم بازار تا 15 فروردین ماه ادامه دارد.

به گزارش خاورستان،علی تهوری رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌ جنوبی ظهر امروز در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بیرجند،اظهار کرد: بر اساس وظیفه قانونی که برای ما تعیین شده ،از ابتدای سال جاری تاکنون، 11 طرح نظارتی در استان و شهرستان بیرجند انجام شده است.

 

وی  از پایش لحظه ای همه گروه‌های کالایی و خدماتی در ایام نوروز، ماه مبارک رمضان و طرح بازگشایی مدارس و همچنین وضعیت بازار خبر داد و افزود: در سال جاری شاهد برگزاری نمایشگاه‌های  مختلف عرضه مستقیم کالا همچون نمایشگاه ضیافت، نمایشگاه پاییزه و نمایشگاه بهاره در استان و بویژه شهرستان بیرجند بوده ایم.

 

تهوری عنوان کرد:در نمایشگاه  های مذکور،خدمات و کالاهای مورد نیاز مردم با 15 درصد تخفیف ارائه شده است.

 

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌ جنوبی  از آغاز توزیع میوه تنظیم بازار از امروز در استان خبر داد و یادآور شد: مردم می توانند از 170 مرکز عرضه میوه در سطح استان که با تابلوی میوه طرح تنظیم بازار مشخص شده اند،میوه شب عید خود را تامین کنند.

 

تهوری ادامه داد:تعداد واحدهای صنفی فروش میوه تنظیم بازار در بیرجند نیز 50 واحد است.

 

وی در خصوص قیمت میوه های تنظم بازار نیز مطرح کرد: قیمت هر کیلو پرتقال تامسون یک هزار و 500 تومان، پرتقال والنسیا 2 هزار و 600 تومان و سیب درختی نیز 2 هزار تومان به صورت جعبه 6 کیلویی است.

 

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی اضافه کرد: توزیع میوه شب عید تا 15 فروردین 97 ادامه دارد.

 

تهوری ضمن اشاره به این نکته که کالاهای تنظیم بازار نظیر گوشت قرمز،برنج و مرغ منجمد مورد استقبال زیاد همشهریان قرار گرفت،بیان کرد:در شهرستان بیرجند به همه شکایت های مردمی رسیدگی شده واز محل رسیدگی به شکایات مذکورنیز مبلغ 3 میلیارد ریال به مردم برگشت داده شد.

 

وی همچنین از برگزاری همایش رعایت حقوق مصرف‌کنندگان طی سال جاری در بیرجند خبر داد و افزود: تعداد 9 تولیدکننده برتر استان در این همایش مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند .

 

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان ‌جنوبی در خصوص قاچاق کالا،ابراز کرد: بر کسی پوشیده نیست که قاچاق کالا یکی ازمهمترین تهدیدات اقتصاد در جامعه بوده که سبب آسیب جدی به موضوع سلامت جامعه و تجارت سالم می شود.

 

تهوری در ادامه صحبت هایش با بیان این نکته که در ایام تعطیلات نوروزی بعضی از نانوایی‌ها به صورت کشیک فعالیت می‌کنند، اظهار داشت: از ابتدای سال 96 تاکنون، 501 پرونده به تعزیرات حکومتی به ارزش یک میلیارد ریال ارسال شده است.

 

انتهای پیام/ 101نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.