آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 82185
تاریخ انتشار : 1396/11/23 - 16:23
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از اعزام 16مصدم واژگونی اتوبوس طبس_ فردوس به بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان،علی دلخروشان مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در جمع خبرنگاران اظهار کرد : ساعت 2 و 34 دقیقه امروز حادثه واژگونی اتوبوس گچساران – مشهد در کیلومتر 86 محور طبس- فردوس به مرکز پیام اورژانس 115 اعلام شد و بلافاصله 14 دستگاه آمبولانس و 1 دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد .

وی افزود : متاسفانه 9 نفر از سرنشینان اتوبوس قبل از رسیدن نیروهای امدادی جان باختند و 36 نفر نیز دچار مصدومیت شدند که 19 نفر به بیمارستان شهید مصطفی خمینی طبس و 17 نفر نیز به بیمارستان شهید چمران فردوس اعزام شدند.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند درباره آخرین وضعیت مصدومان بیان کرد : از 19 مصدوم اعزامی به بیمارستان شهید مصطفی خمینی طبس 9 نفر طی 3 سورتی پرواز با بالگردهای اورژانس هوایی طبس و بیرجند به بیمارستان امام رضا(ع) بیرجند منتقل شدند ، 2 نفر پس از درمان ترخیص شده و 8 نفر در بخش اورژانس تحت نظر این بیمارستان بستری هستند.

دلخروشان عنوان کرد : از 17 مصدوم اعزامی به بیمارستان شهید چمران فردوس،1 مصدوم با بالگرد اورژانس هوایی بیرجند و 6 نفر با اتوبوس آمبولانس به بیمارستان امام رضا(ع) بیرجند منتقل شدند و 10 نفر در بخش جراحی بیمارستان شهید چمران فردوس بستری هستند.

وی خاطر نشان کرد : در مجموع از صبح امروز 10 مصدوم طی 4 سورتی پرواز توسط بالگردهای اورژانس هوایی طبس و بیرجند و 6 نفر نیز با اتوبوس آمبولانس جهت ادامه درمان به مرکز استان اعزام شده اند که 3 نفر از مصدومین دچار قطع شدگی اندام شده اند و 1 نفر نیز مشکوک به ضایعه نخاعی است.

انتهای پیام/۱۲۷نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.