سرویس: اخبار استان کد خبر: 81847 ۰۹:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۰

عضو شورای اسلامی روستای هشتوگان:

مردم هشتوگان بیش از پنج روز است که آب ندارند

عضو شورای اسلامی روستای هشتوگان از توابع شهرستان نهبندان گفت: مردم هشتوگان بیش از پنج روز است که با بی آبی دست و پنجه نرم می کنند.

مردم هشتوگان بیش از پنج روز است که آب ندارند

به گزارش خاورستان، قطعی آب آشامیدنی روستای هشتوگان عربخانه از توابع شهرستان نهبندان اهالی این روستا را سخت در مضیقه و تنگنا قرار داده است و سبب بروز مشکلات متعددی در حوزه بهداشت، سلامت، کار و زندگی روزمره مردم این روستاها شده است.

 

غلام پری سنجری عضو شورای اسلامی هشتوگان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: قطعی پنج روز و چندساعت آب، اهالی این روستا را  دچار بحران کرده است و سبب درد و رنج مردم شده است.

 

 

وی با بیان این‌که بیش از 27 سال است که قنات روستای هشتوگان خشکیده و  هوا سرد و وضعیت جوی نامساعد است؛ مردم توانائی حمل آب به وسیله دبه و گالن را ندارند، افزود: پیگیری ها و تماس های مکرری مبنی بر اعلام بی آبی در روستای هشتوگان انجام شده است و امیدواریم مسئولین هر چه سریعتر جهت رفع مشکل اقدام کنند.

 

گفتنی است این مشکل فقط به روستای هشتوگان ختم نمی شود و اهالی روستاهای گلرک، ملوقان، فراتان، روددره، امری، بمبور، کوهسار و... دچار وضعیت بی آبی هستند.

 

 محمدی رئیس اداره آب و فاضلاب روستائی نهبندان طی تماس تلفنی به خبرنگار ما گفت: موضوع در حال پیگیری است و امیدواریم هر چه سریعتر مشکل رفع گردد.

 

منبع: نهبندان خبر

 

انتهای پیام/ 5

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب