سرویس: اجتماعی کد خبر: 81823 ۰۹:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۹

با مداحی نزارقطری:

مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در امامزادگان باقریه(ع) بیرجند برگزار می‌شود

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در امامزادگان باقریه(ع) با مداحی حاج نزارقطری و سخنرانی مدیر کل اوقاف استان خبر داد.

مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در امامزادگان باقریه(ع) بیرجند برگزار می‌شود

به گزارش خاورستان، عادل اربابی، مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران با بيان اينکه نگاه مسلمانان به مسائل گوناگون جامعه باید نگاهی فاطمی(س) باشد، اظهار داشت: آنچه که در سیره زندگانی حضرت فاطمه(س) بیش از همه چیز جلوه گری می کند، نگاه خاص حضرت صدیقه کبری(س) به مساله امامت و ولایت است.

وی ادامه داد: در نگاه متعالی و در افق دید روشن حضرت زهرا(س) توجه به امامت و ولایت در حکومت اسلامی باعث دوری مردم از تفرقه، جاری شدن احکام دین در جامعه و حاکم شدن اصل وحدت و یکپارچگی در بین امت می شود.
 
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه عظمت و عزت دنیای اسلام به پاس خدمات و جان فشانی های حضرت فاطمه زهرا (س) است، افزود: دوران پرفراز و نشیب زندگی حضرت فاطمه(س) بعد از رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) آغاز شد.
 
اربابی از برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در تمامی بقاع متبرکه خراسان جنوبی خبر داد و افزود: برنامه محوری شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مرکز استان در امامزادگان باقریه(ع) بیرجند برگزار می شود.
 
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی تصریح کرد: این مراسم سه شنبه 10 بهمن ماه از ساعت 19 الی 21 شب با مداحی حاج نزار قطری و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین منصور هاشمی مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی در امامزادگان باقریه(ع) برگزار می شود.
 
در پایان ضمن دعوت از مردم برای مشارکت در برگزاری برنامه ها از عموم مردم برای شرکت در این مراسم و بهره مندی از فیوضات ایام شهادت بی بی دو عالم دعوت به عمل می آید.
 
انتهای پیام/ 5
 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب