آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 81823
تاریخ انتشار : 1396/11/09 - 09:56
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در امامزادگان باقریه(ع) با مداحی حاج نزارقطری و سخنرانی مدیر کل اوقاف استان خبر داد.

به گزارش خاورستان، عادل اربابی، مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران با بيان اينکه نگاه مسلمانان به مسائل گوناگون جامعه باید نگاهی فاطمی(س) باشد، اظهار داشت: آنچه که در سیره زندگانی حضرت فاطمه(س) بیش از همه چیز جلوه گری می کند، نگاه خاص حضرت صدیقه کبری(س) به مساله امامت و ولایت است.

وی ادامه داد: در نگاه متعالی و در افق دید روشن حضرت زهرا(س) توجه به امامت و ولایت در حکومت اسلامی باعث دوری مردم از تفرقه، جاری شدن احکام دین در جامعه و حاکم شدن اصل وحدت و یکپارچگی در بین امت می شود.
 
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه عظمت و عزت دنیای اسلام به پاس خدمات و جان فشانی های حضرت فاطمه زهرا (س) است، افزود: دوران پرفراز و نشیب زندگی حضرت فاطمه(س) بعد از رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) آغاز شد.
 
اربابی از برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در تمامی بقاع متبرکه خراسان جنوبی خبر داد و افزود: برنامه محوری شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مرکز استان در امامزادگان باقریه(ع) بیرجند برگزار می شود.
 
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی تصریح کرد: این مراسم سه شنبه 10 بهمن ماه از ساعت 19 الی 21 شب با مداحی حاج نزار قطری و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین منصور هاشمی مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی در امامزادگان باقریه(ع) برگزار می شود.
 
در پایان ضمن دعوت از مردم برای مشارکت در برگزاری برنامه ها از عموم مردم برای شرکت در این مراسم و بهره مندی از فیوضات ایام شهادت بی بی دو عالم دعوت به عمل می آید.
 
انتهای پیام/ 5
 


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.