آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 81319
تاریخ انتشار : 1396/10/23 - 17:11
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از كشف يک تن و 376كيلوگرم ترياک در شهرستان نهبندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان،‍سردار مجيد شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در عملیات پلیس نهبندان یک تن و 376 کیلو گرم تریاک کشف شد.

وی افزود: در اقدامات اطلاعاتی و پایش شبانه روزی پلیس روی عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد يک قاچاقچی قصد دارد با یک كاميون مقدار قابل توجهی مواد مخدر را به استان های همجوار منتقل کند، بنابراين موضوع به صورت ویژه در دستور کار پليس خراسان جنوبی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اشرافیت پلیس خراسان جنوبی بر مناطق مختلف و مسیرهای انحرافی گفت: روز گذشته مأموران ایست و بازرسی شهيد حسينی سهل آباد شهرستان نهبندان با اقدامات اطلاعاتی و كنترل خودرو های عبوری به یک کامیون حامل بار قير مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

سردار شجاع بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو مقدار يک تن و 376كيلوگرم ترياک كه به طرز بسیار ماهرانه ای جاساز شده بود را كشف و یک  متهم را دستگير كردند.

وی با بيان اينكه خودرو توقيف و متهم با تشكيل پرونده به مراجع قضائی تحويل داده شد، اظهار کرد: پليس در راستای وظايف ذاتی خود در بخش های مختلف به ويژه مبارزه با قاچاق مواد مخدر، تلاش های شبانه روزی را برای افزايش احساس امنيت در جامعه انجام می دهد و با اشراف اطلاعاتی و حضور خود در تمام نقاط استان پهناور اجازه جولان به مخلان نظم وامنيت عمومی را نخواهد داد.

انتهای پیام/۱۲۷نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.