سرویس: اخبار استان کد خبر: 79852 ۲۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷

رئیس اداره بازرسی ونظارت سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی خبر داد

طرح نظارتی ویژه شب یلدا در خراسان جنوبی برگزار می شود

رئیس اداره بازرسی ونظارت سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی بیان کرد: طرح نظارتی ویژه شب یلدا در خراسان جنوبی برگزار می شود.

طرح نظارتی ویژه شب یلدا در خراسان جنوبی برگزار می شود

به گزارش خبرنگار خاورستان،علی تهوری ،رئیس اداره بازرسی ونظارت سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد:با عنایت به نزدیکی شب یلدا و پیشگیری از افزایش نامتعارف سطح قیمتی انواع آجیل، شیرینی و میوه های مرسوم در روزهای آتی متأثر از افزایش تقاضا ، طرح نظارتی ویژه شب یلدا در خراسان جنوبی برگزار می شود. 

 

وی افزود : در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از سوء استفاده عوامل سودجو در سطح بازار طرح نظارتی ویژه شب یلدا با هماهنگی تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و اتحادیه های مربوط از 28آذرماه سال جاری آغاز وتا اول دی ماه به مدت سه روز ادامه دارد .

 

رئیس اداره بازرسی ونظارت سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی بیان کرد: در این طرح ضمن اخذ تدابیر مناسب درخصوص کنترل ورعایت ضرایب سود مصوب ورسیدگی به موقع به شکایات مردمی با متخلفین برابر قوانین ومقررات جاری برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

 

تهوری خاطر نشان کرد: در این طرح 40 بازرس سازمان صنعت،معدن وتجارت به همراه بازرسان اتاق اصناف واتحادیه های صنفی مربوطه وناظران افتخاری در سطح استان بصورت ویژه بازار را کنترل وگزارشات مردمی را در کمترین مدت رسیدگی می کنند.

 

وی در پایان از شهروندان و هم‌استانی‌ها خواست تا هرگونه تخلف صنفی در استان را از طریق شماره تلفن و سامانه 124 به این اداره و یا ادارات شهرستانی منعکس کنند.

انتهای پیام/۱۲۷

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب