آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 79437
تاریخ انتشار : 1396/09/21 - 15:28
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فردوس خبر داد
اتمام پروژه عملیات روکش آسفالت حفاظتی کمربندی قدیم فردوس به طول 5 کیلومتر
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فردوس گفت: پروژه عملیات روکش آسفالت حفاظتی کمربندی قدیم فردوس به طول 5 کیلومتر به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، خزیمه، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای فردوس،در جمع خبرنگاران از  اتمام پروژه عملیات روکش آسفالت حفاظتی کمربندی قدیم فردوس به طول 5 کیلومتر خبر داد.

 

وی افزود: در راستای افزایش ارتقاء ایمنی و نگهداری محورهای مواصلاتی استان و به منظور رفاه حال کاربران جاده ای کمربندی قدیم شهرستان فردوس به طول 5 کیلومتر لکه گیری و روکش آسفالت گرم شده است.

 

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای فردوس  بیان کرد: مدت زمان اجرای این پروژه  به مدت یک ماه  به طول انجامید و اجرای این پروژه به صورت پیمانی بوده که با اعتباری بیش از  600 میلیون تومان به اتمام رسیده است.

 

 

 خزیمه خاطر نشان کرد: شهرستان فردوس دارای بیش از 621 کیلومتر جاده بین‌شهری و روستایی است که عملیات روکش آسفالت محورها، همه‌ساله به تناسب اعتبارات و یا با تأمین قیر رایگان در برنامه این اداره کل قرار می‌گیرد که با توجه به خرابی محورها و اولویت‌بندی انجام شده نسبت به انجام روکش محورهای منتخب اقدام می‌شود.

 

انتهای پیام/127

 

 نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.