آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 76081
تاریخ انتشار : 1396/06/30 - 11:16
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی:
اجرای طرح جمع آوری کالاهای قاچاق سلامت محور از ابتدای مهرماه
رییس اداره بازرسی ونظارت سازمان صنعت,معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت: طرح جمع آوری کالای قاچاق سلامت محور از اول مهرماه در خراسان جنوبی اجرایی می شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی تهوری، رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع مبارزه و جمع آوری کالاهای قاچاق سلامت محور و با  توجه  به  اتمام مهلت سه ماهه به عرضه کنندگان مبنی بر جمع آوری کالاهای قاچاق؛ به جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان طرح تشدید مبارزه با کالاهای قاچاق سلامت محور اجرا خواهد شد.

 

وی افزود: طرح تشدید مبارزه با کالاهای قاچاق سلامت شامل اقلام بهداشتی، آرایشی، خوراکی، آشامیدنی و تجهیزات پزشکی از ابتدای مهرماه سال جار ی به اجرا درمی آید.

 

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی بیان کرد: در این طرح با عرضه کنندگان کالاهای فاقد برچسب اصالت، تقلبی و قاچاق با جدیت و مطابق قانون مبارزه با قاچاق کالا و قانون نظام صنفی برخورد خواهد شد.

 

تهوری عنوان کرد: همشهریان گرامی در صورت مشاهده هرگونه کالای قاچاق مراتب را به سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کنند، تا ضمن اعزام بازرسان به محل، در صورت احراز تخلف، با متخلفان به صورت جدی برخورد شود.

 

انتهای پیام/127نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.