سرویس: اجتماعی کد خبر: 75759 ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

مطالبه‌گری جاده بیرجند قاین بسیار موثر واقع شد/ نمی‌توانم در برابر غارتگران بیت‌المال سکوت کنم

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بابیان‌این‌که مطالبه‌گری بسیار موثر است گفت: مطالبه‌گری که در خصوص جاده بیرجند قاین انجام شد، باعث شد سرعت انجام کار در این جاده بالا رود.

مطالبه‌گری جاده بیرجند قاین  بسیار موثر واقع شد/ نمی‌توانم در برابر غارتگران بیت‌المال سکوت کنم

به گزارش خبرنگار خاورستان،‌ تعدادی از فعالان فضای مجازی پیش از ظهر امروز با حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با اشاره به اهمیت بالای فضای مجازی گفت: مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت فضای مجازی فرمودند "اگر رهبر نبودم، مسئولیت فضای مجازی عهده‌دار می‌شدم."

 

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی افزود: فضای مجازی، تأثیرگذاری بالای و بُرد نامحدودی دارد و ابزار مهمی در جنگ نرم است.

 

وی تصریح کرد: جنگ ادامه دارد و پس از جنگ سخت در دوران دفاع مقدس، اکنون در جنگ نرم قرار داریم.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: جنگ نرم، پیچیده‌تر از جنگ سخت است و اگر بتوانیم فکرها را به سمت ائمه علیه‌السلام و انقلاب اسلامی برسانیم، ثوابی بالاتر از حضور در جنگ سخت دارد.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی، آموزش برای داشتن بهترین محتوا را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: همان‌طور که در جنگ نظامی، قواعدی وجود دارد، در جنگ نرم نیز این‌گونه است و ارائه‌ی محتوا با شکل مناسب بسیار اهمیت دارد چراکه اگر مطلبی به شکلی نامناسب بیان شود، بیشترین ضربه را به اصل موضوع وارد می‌کند و حتی می‌تواند دیگران را نسبت به موضوع منفور کند.

 

وی افزود: مطالب درست، صادق، ناب و مهمی داریم که اگر از افراد صاحب‌فکر استفاده کنیم و به محتوا شکل مناسب دهیم، می‌توان آن را به خوبی و موثر ارائه کرد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بابیان‌این‌که مطالبه‌گری بسیار موثر است گفت: مطالبه‌گری که در خصوص جاده بیرجند قاین انجام شد، باعث شد سرعت انجام کار در این جاده بالا رود.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی خاطرنشان کرد: پس از ایجاد پویش مردمی (کمپین) جاده‌های مرگ در فضای مجازی، از پروژه جاده بیرجند قاین، بازدید کردم و در آن‌جا مصاحبه‌ای داشتیم که این‌گونه در آن مصاحبه عنوان کردم: "قبل از این‌که برای بازدید از این جاده راه بیفتم، وصیت‌نامه خود را نوشتم و الان نیز که می‌خواهیم برگردیم، نمی‌دانم برمی‌گردم یا نه که به همین دلیل از افرادی که بدی کردم طلب بخشش دارم و افرادی که به من بدی کردند را می‌بخشم جز دو نفر؛ آقای نوبخت و آقای آخوندی وزیر راه".

 

وی بابیان‌این‌که پویش مردمی و مصاحبه‌ای که انجام شد، موجی در کشور ایجاد کرد افزود: بعد از مدتی همراه با آقای جعفری مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی جهت پیگیری موضوع جاده بیرجند قاین به معاونت برنامه‌ریزی ریاست جمهوری رفتیم که مسئول مربوطه، گفت "شما آن مصاحبه را انجام دادید؟" و فیلم مصاحبه من را نشان داد و گفت "هیچ محدودیتی برای اعتبارات جاده بیرجند قاین نداریم" که این موضوع نشان داد، موج خوبی از مطالبه‌گری در خصوص این جاده به راه افتاده است که شاهد هستیم حتی یک متر از این جاده نیست که به پیمان‌کار داده نشده باشد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مطالبه‌گری در خصوص آب و راه‌آهن که خواسته‌ی مهم مردم است می‌تواند تأثیرگذار باشد.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی گفت: تهمت‌هایی به من زده‌اند اما فضای نقد را باز گذاشتم به طوری‌که با برخی از افراد و مسئولانی که در محل دفترم با آن‌ها جلساتی داشته‌ام، بحث‌های داغی داشته‌ایم.

 

وی تأکید کرد: نقد، نقاط ضعف را برطرف می‌کند و موجب تکامل انسان می‌شود و اگر فضا را باز کنیم تا ایراد را بگویند، خودمان تکامل پیدا می‌کنیم.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دعوای سیاسی با کسی نداریم مگر کسی که از چهارچوب اسلام، نظام و خدمت به مردم فاصله بگیرد.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی افزود: از هر جناحی که در چهارچوب نظام حرکت و به مردم خدمت کند و در چهارچوب ارزش‌ها باشد، استقبال می‌کنیم.

 

وی بابیان‌این‌که عضو هیچ حزبی نیستم اظهار کرد: نمی‌توانم در برابر جریانی که غارتگری بیت‌المال را سرلوحه کارش قرار داده است، سکوت کنم.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: عضو اولین امضاکنندگان تحقیق و تحفص از صندوق ذخیره فرهنگیان بودم که بعد مشخص شد، چه غارتگری‌هایی در آن انجام شده است.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی گفت: کشور را با یک جناح نمی‌شود اداره کرد اما جناح‌ها و حزب‌ها باید در چهارچوب نظام باشد.

 

وی متذکر شد: مشکل این است که فردی بخواهد حزبی تشکیل دهد و در چهارچوب آن حزب، بخواهد اصل نظام را بزند یا غارتگری اقتصادی انجام دهد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص فعالیت‌های فرهنگی در فضای مجازی، بابیان‌این‌که از فرهنگ غافل نشویم گفت: فرهنگ خراسان جنوبی بسیار بالا و متعالی است که باید این فرهنگ را حفظ کنیم و به تعالی برسانیم.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی بابیان‌این‌که غربی‌ها روی فرهنگ خودشان بسیار حساس هستند اظهار کرد: مدت‌ها قبل، صحبتی در خصوص فرهنگ غرب مبنی براین‌که حقوق زن در سیستم اسلامی بیشتر از غرب رعایت می‌شود؛ داشتم که مورد حمله‌های زیادی قرار گفتم و متن‌ها، مصاحبه‌ها و موراد زیادی علیه بنده ایجاد کردند.

 

وی اضافه کرد: برای مدتی، لینک داغ گوگل‌پلاس، حمله به سخن بنده بود اما زمانی که جو به نفع سخنان بنده تغییر کرد، گوگل‌پلاس، آن موضوع را از لینک داغ برداشت که این نشان می‌دهد اگر در خصوص فرهنگ و سبک زندگی غرب سخنی بیان کنیم، دادشان درمی‌آید و حملات زیادی علیه ما به راه می‌اندازند.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این‌که در برابر فردی که می‌گوید "رقص زن و مرد به اسلام لطمه‌ای وارد نمی‌کند و باید فکرها را عوض کرد" سکوت نکنیم، سیاسی نیست بلکه دفاع از اسلام و فرهنگ بالای مردم خراسان جنوبی است و باید از افرادی که سکوت کرده‌اند پرسید چرا سکوت کردی؟!

 

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی گفت: دشمنان اسلام، فرهنگ ما را نشانه گرفته‌اند و تهاجم فرهنگی از راه فضای مجازی انجام می‌شود.

 

وی تأکید کرد: دست‌هایی وجود دارد و نفوذی داریم که باید هوشیار باشیم.

 

در ابتدای این دیدار نیز برخی از حاضران در جلسه، موضوعاتی در خصوص فضای مجازی، مشکلات این حوزه و راه‌کارهایی را بیان کردند.

 

انتهای پیام/4


نظرات بازدیدکنندگان

خودم
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵

درود بر خاندان پاک و ولایی عبادی ...


علی
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵

احسن به سید ولایی و خاندان دست پاک عبادی، استان خراسان جنوبی تشنه خدمت است و خادمان دست پاک که ذهن و فکرشان درگیر حاشیه های سیاسی و رانت و دستبرد به بیت المال و فرصت طلبی نباشد، لذا به جاست که همه شبه مدیرانی که در این چارچوب نمی گنجند بیش از این جلو توسعه استان را نگیرند و پست و میز را محترمانه به اهل آن بسپارند...


محمد
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵

آن‌هایی که بدون فکر و با غرض به حاج آقای عبادی تهمت می زنند که کاری نمی کنند خبر را کامل بخوانند. چند قسمت مهم که نشان دهنده تلاش فوق العاده حاج آقای عبادی برا حل مشکلات مردم است: پویش مردمی و مصاحبه‌ای که انجام شد، موجی در کشور ایجاد کرد... تهمت‌هایی به من زده‌اند اما فضای نقد را باز گذاشتم... دعوای سیاسی با کسی نداریم مگر کسی که از چهارچوب اسلام، نظام و خدمت به مردم فاصله بگیرد... نمی‌توانم در برابر جریانی که غارتگری بیت‌المال را سرلوحه کارش قرار داده است، سکوت کنم... عضو اولین امضاکنندگان تحقیق و تحفص از صندوق ذخیره فرهنگیان بودم... از فرهنگ بالای مردم باید دفاع کرد... دست‌هایی وجود دارد و نفوذی داریم که باید هوشیار باشیم...


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب