آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 74921
تاریخ انتشار : 1396/04/28 - 10:44
اینجا اگر آب انتقالی به طبس در شهرهای نماینده توزیع شود مشکلی نیست اما در زمان اعتبارات طبس دقیقا کجاست؟

به گزارش خاورستان به نقل از طبس‌نیوز، دکتر امیرحسنخانی گفت: چرا باید اعتباری که برای ۳ شهرستان مصوب شده است در کل استان تقسیم شود.

دکتر محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی در همایش شکرانه حضور در روستای نرم از توابع بخش آیسک شهرستان سرایان گفت: در حالی که ما در شهرستان طبس مورد اعتراض قرار گرفتیم که چرا طبس سهمی از این اعتبارات ندارد اعلام کردیم این تسهیلات و اعتبارات با اولویت سه شهرستان فردوس، سرایان و بشرویه و ویژه سرمازدگی محصولات انار و زعفران است شهرستان طبس که انار و زعفران نداشته و سرمازدگی در آن جزئی بوده است.

وی افزود: این اعتبار ویژه زعفران و انار بوده و خاص این ۳ شهرستان مصوب شده بود ولی الان آن را توزیع نمی کنند و می خواهند به آن ناخنکی بزنند و به جاهای دیگر بدهند .

به گزارش طبس نیوز، در حالی دکتر امیرحسنخانی میگویند طبس انار و زعفران نداشته که رییس جهاد کشاورزی طبس از بیشترین خسارت سرما به بخش کشاورزی طبس را در محصول 《زعفران》 اعلام کرد که بیش از ۵۵ درصد و مبلغی بالای ۳۴ میلیارد ریال است.

آقای نماینده، مردم طبس ناخنک به جایی نمیزنند بلکه حق خود را میخواهند.

خشکسالی های ۱۹ساله که بر سر دامداران و کشاورزان طبسی آمده و سرمازدگی و این همه خسارات یک طرف و شکستن دل این عزیزان طرف دیگر.

سوال اینجاست آمار و اطلاعات انگار به دستتان نرسیده که میفرمایید طبس انار و زعفران ندارد!

آقای نماینده چه خبر از خط انتقال آب طبس❓ خط انتقال آب طبس که قرار است فردوس و بشرویه و سرایان نیز به این طرح اضافه شوند.

گرچه مردم طبس در این مورد اعتراضی ندارند و خوشحال هم میشوند که شهرهای دیگر نیز از این طرح بهرمند شود.

اما!

آیا در خط انتقال آبی که برای شهرستان طبس مصوب شده و قرار است در جاهای دیگر نیز توزیع شود حجم لوله های آن بزرگتر شده که بتواند حجم آب بیشتری را منتقل کند.

یا مستقیم از طبس و از حق طبسی ها قرار است در سه شهر حوزه انتخابی نماینده منتقل شود❓❓

اینجا اگر آب انتقالی به طبس در شهرهای نماینده توزیع شود مشکلی نیست اما در زمان اعتبارات طبس دقیقا کجاست؟

انتهای پیام/4نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.