آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 74858
تاریخ انتشار : 1396/04/26 - 23:36
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوسف با بیان این که تاکنون یک میلیارد و 300 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و وزارت بهداشت برای بیمارستان خوسف هزینه شده است،گفت:امسال نیز یک میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی برای آن اعتبار گذاشته شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان،جمیله احمدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوسف امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان این که درحال حاضر، 8 پروژه نیمه تمام در زمینه بهداشت و درمان در شهرستان خوسف وجود دارد،اظهار کرد:پروژه های مذکور، نیازمند 1.5 میلیارد تومان اعتبار است.

وی با اشاره  به این که از تعداد 8 پروژه نیمه تمام تعدادی از آنها تا هفته دولت به بهره برداری می‌رسد،تصریح کرد: اورژانس 115 در بخش جلگه ماژان یکی از مصوبات است که زمین آن از بنیاد مسکن تحویل گرفته شده و در صورت تامین نیرو،کارهای این اورژانس زودتر به اتمام می‌رسد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان خوسف خاطرنشان کرد: همه به دنبال احداث بیمارستان در این شهرستان هستند اما درحال حاضر فقط بحث وزارتخانه است که علت مخالفت آنها به دلیل کمبود پزشک است اما در عین حال رئیس دانشگاه علوم پزشکی با جدیت کامل، پیگیر بیمارستان هستند.

احمدی  عنوان کرد: به جز بیمارستان، درحال حاضر در کوتاه مدت دو مرکز یکی مرکز جامع سلامت است که مقدمات آن انجام شده وتنها مرکز جامع سلامت سطح یک استان در شهرستان خوسف است.

وی بیان کرد: در حال حاضر سه خانه بهداشت، دو مرکز بهداشتی درمانی، یک پانسیون پزشک در حال اجرا بوده که تا پایان سال دو تا سه پروژه به نتیجه می‌رسد و مابقی در سال آینده خواهد بود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوسف ابراز کرد: در حال حاضر بیمارستان شهرستان خوسف با 30 درصد پیشرفت از سوی پیمانکار به بیمارستان تحویل داده اما فعلا مسکوت مانده است تلاش می‌شود تا یک سال و نیم آینده کارهای ساختمانی آن به اتمام برسد که برای اجرای این پروژه حداقل نیازمند یک و نیم میلیارد تومان اعتبار هستیم.

احمدی اذعان داشت: تاکنون یک میلیارد و 300 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و وزارت بهداشت برای بیمارستان شهرستان خوسف هزینه شده است.

وی اضافه کرد: در سال جاری، یک میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی برای آن اعتبار گذاشته شده که ما به دنبال آن هستیم تا این بیمارستان رد ردیفهای اعتباری وزارت بهداشت گنجانده شود.

انتهای پیام 101/

 نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.