آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 74731
تاریخ انتشار : 1396/04/22 - 17:13
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
بازگشایی یک طرفه مرز دوکوهانه/500 میلیون تن به ذخایر معدنی استان افزوده شد
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان جنوبی از بازگشایی یک طرفه مرز دوکوهانه خبر داد و گفت:در حال حاضر، دام استان از این مرز صادر می شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، داود شهرکی رئیس سازمان صنعت٬ معدن و تجارت خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بیرجند که با حضور مولاوردی معاون امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری صورت گرفت،اظهار کرد: از ابتدای دولت تاکنون٬ 250 کیلومتر مطالعات ژئوفیزیک هوایی در خراسان جنوبی انجام شده است.

وی افزود: همچنین 900 محدوده معدنی با مساحت 18 هزار کیلومتر که سال ها بلوکه شده بود٬ آزاد سازی و از طریق فراخوان واگذار شده است.

رئیس سازمان صنعت٬ معدن و تجارت خراسان جنوبی به اجرای طرح رونق در استان اشاره کرد و یادآور شد: این طرح در راستای خروج از رکود و توجه به رونق اجرایی شد.

شهرکی تصریح کرد: در راستای اجرای طرح مذکور٬ 230 میلیارد تومان به واحدهای کوچک و 40 میلیارد تومان به طرح های بزرگ پرداخت شد.

وی با بیان این که در حوزه تجارت نیز اقدامات خوبی انجام شده است٬ عنوان کرد: طی سال گذشته نسبت به سال 94 ٬ بیش از35 درصد رشد صادرات را شاهد بوده ایم.

رئیس سازمان صنعت٬ معدن و تجارت خراسان جنوبی بیان کرد:از دیگر اقدامات انجام شده ظرف چند سال گذشته، اضافه شدن واردات به اقلام کشاورزی٬ سازمان دهی سوخت و توسعه زیرساخت بازارچه های مرزی بوده است.

شهرکی از بازگشایی یک طرفه مرز دوکوهانه خبر داد و افزود: در حال حاضر دام استان از این مرز صادر می شود.

انتهای پیام 101/نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.