آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 73825
تاریخ انتشار : 1396/03/01 - 10:29
سرپرست پلیس فتای خراسان جنوبی:
شناسایی 67 مورد تخلف انتخاباتی در فضای مجازی
سرپرست پلیس فضای تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: در فضای مجازی ۶۷ مورد تخلف به کمک پلیس فتا شناسایی و به مراجع ذیربط معرفی شده است.

به گزارش خاورستان، سرهنگ علی محمدپور، ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی خراسان جنوبی اظهار کرد: حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات موجب یاس و ناامیدی معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران شد.

 

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی توسط پلیس فتا رصد می شود، افزود: در حوزه انتخابات ریاست جمهوری در این دوره هفت مورد تبلیغ و تخریب علیه کاندیداها، یک مورد ارائه نظرسنجی کذب، هفت مورد تبلیغات مسئولان به نفع کاندیدای مورد حمایت دولت، شش مورد تخلف عوامل اجرایی در هنگام انتخابات و پنج مورد اعلام نتایج قبل از اعلام رسمی احصاء و به ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی استان اعلام شد.

 

سرپرست پلیس فضای تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: همچنین در حوزه انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا 36 مورد تبلیغات زودهنگام، سه مورد تبلیغ خارج از مهلت قانونی و یک مورد توهین و تخریب علیه کاندیدا شناسایی شد و پراکندگی پرونده های تخلف در نرم افزارهای تلگرام، فیس بوک و اینستاگرام بوده است.

 

محمدپور بیان کرد: در مجموع در فضای مجازی 67 مورد تخلف به کمک پلیس فتا شناسایی و به مراجع ذیربط معرفی شده است.

 

محمدحسین محمدپور، دادستان نظامی خراسان جنوبی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه در خصوص نیروهای نظامی از مراجع نظارتی هیچ گونه تخلفی در استان نداشته ایم، گفت: این نشان از تبعیت مجموعه های نظامی از قوانین و رهبری معظم انقلاب دارد.

 

انتهای پیام/ 5نظرات کاربران

ای آقا! تخلفات خیلی بیشتر از این هاست.خدا به خیر کند. روحانی با هر شیوه ی نادرستی رای جمع کرد. خدا را شکر همه دیدند مردم انقلابی فقط از راه قانون حق خود را پیگیری می کنند و مانند طرفداران همین روحانی مانند سال 88 نمی ریزن داخل خیابان ها. خداراشکر


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.