آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 70598
تاریخ انتشار : 1395/10/23 - 13:41
استاندار خراسان جنوبی با بیان این که توهین و تخریب مسئولین سبب بی انگیزه شدن آنان در خدمت به جامعه می شود،گفت:تمام کسانی که به بنده در این استان تهمت زده اند را به خداوند واگذار می کنم و قرار نیست که به تهمت های آنان،پاسخ دهم.

به گزارش خبرنگار خاورستان٬ سید علی اکبر پرویزی استاندار خراسان جنوبی ظهر امروز در مراسم تجلیل از روحانیون خدوم خراسان جنوبی که در سالن علامه فرزان بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: طلاب و روحانیون در جامعه دارای نقش های موثر در مسائل گوناگون هستند و در بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردارند.

 

وی با اشاره به این که یکی از راه های عدم پیشرفت برخی از جوامع،دروغ و عدم صداقت است،تصریح کرد:باید روحانیون و مردم تلاش کنند تا چهره نفاق، دروغ و دورویی از جامعه رخت ببندد.

 

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به این که امروزه شاهد هستیم که صداقت داشتن دشوار بوده و افرادی که صادق هستند،باید در این خصوص پاسخگو باشند،خاطرنشان کرد:این در حالی است که اگر قرار باشد منطقی عمل گردد،باید افراد منافق و دروغگو پاسخگوی رفتارو گفتارشان باشند نه بر عکس.

 

 پرویزی با تاکید براین که باید مسئولین با مردم با صداقت کامل برخورد نمایند،یادآور شد: متاسفانه در جامعه کنونی باید برای صداقت هزینه پرداخت شود.

 

وی با اشاره به این مطلب که باید شرایطی فراهم شود که دروغ گویان هزینه بدهند، عنوان کرد: نباید بر اساس شنیده ها به تخریب افراد بپردازیم.

 

استاندار خراسان جنوبی اضافه کرد: تخریب مسئولان ،انگیزه ماندن آن ها در امر مدیریت را به حداقل می رساند که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

پرویزی در ادامه صحبت هایش اذعان داشت:بنده از ابتدای ورودم به خراسان جنوبی هدفی جز خدمت به مردم نداشته ام امام متاسفانه حرف و حدیث های زیادی که کمتر از تهمت نیست پشت سربنده زده شده است.

 

وی با بیان این که بنده با ورودم به خراسان جنوبی از مسئولین روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی درخواست کردم که سخنان بنده را در هر جلسه یا مناسبتی ضبط کنند،یادآور شد:برخی مواقع سخنانی ازقول بنده نقل می شود که روحم از آن بی خبر است و از کلیه افرادی که این سخنان را می شنوند تقاضامندم که در راستای اطلاع از صحت و سقم آن با روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی تماس بگیرند.

 

استاندار خراسان جنوبی با چهره برافروخته ادامه داد:قرار نیست که بنده جواب بسیاری از این تهمت ها را بدهم فقط می توانم تهمت زنندگان را به خداواگذار نمایم.

 

وی ضمن اشاره به این که تلاش و تاکید ما بر این است که از ریخت و پاش ها جلوگیری و مسائل مالی در استان جلوگیری به عمل آید،اظهار داشت: باید انتقادها و برخوردها به صورت کاملا آگاهانه صورت گیرد.

 

استاندار خراسان جنوبی اذعان داشت: اتهام و بی انصافی کردن نسبت به افرادی که در سخت ترین شرایط برای جامعه تلاش می کنند، ظلم و ستم بوده و گناه نابخشودنی است.

 

وی با اشاره به درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، متذکر شد:شهید مظلوم دهه 60 انقلاب،آیت الله بهشتی و شهید دهه 90 انقلاب نیز آیت الله بهشتی است.

 

انتهای پیام/6نظرات کاربران

تهمت؟! آقای استاندار مثل اینکه حافظه شما کم است. فتنه سال 1388 را مرور کنید. سخنانی که می گفت به آمریکای (غارتگر و کودک کش و دشمن اسلام) مرگ نگویید را مرور کنید
تو خودت کوت تهمتی
یکی از اونایی که استاندار دلش ازش پره همین خاورستانه
میشه جنابعالی به اندازه سرسوزن ازخدمتی که میگید نام ببرید-این استان وظلم به مردم ان آه دامنگیر دارد.اندیشه کنیدبه این موضوع وبترسیدازعذاب الهی که به زودی به سراغتان میآِد.درجلسه یادبود اقای هاشمی که ازطرف نماینده ولی فقیه بود ازمیران استان یکنفر نبودوحتی کارمندان بسیاربسیار کم وحتی یه جورایی تحریمش کردید ،واز طرف دیگرروزبعد ان با فراخوان وفشار به دستگاههای اجرایی جلسه یادبود دولتی گرفتید که فقط کارمندان بودندکه در ساعت اداری تمام ادارات تعطیل شد .آیا این دوقطبی کردن جامعه نیست !؟؟.منظورازشماازخدمت همین اقدامات شماست .باشعورمردم بازی نکنید
جناب استان دار رياست هميشه نمي ماند سال 96 كسان ديگري خواهند آمد و شما و دوستان شما هم همچنان از الطاف جمهوري اسلامي بي نصيب نخواهيد ماند و همچنان كارمند دولت باقي خواهيد ماند من قول صد در صد ميدهم ؟!


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.