آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 70586
تاریخ انتشار : 1395/10/23 - 07:54
رئیس بازرسی و مشاور امور روحانیون ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد کشور:
آقای هاشمی از خط اسلام و رهبری فاصله نگرفت/ ایشان اهل تملق و چاپلوسی نبود
رئیس بازرسی و مشاور امور روحانیون ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد کشور با اشاره به اینکه آقای هاشمی حافظ و مفسر قرآن بود و آبرویش را برای خدا گذاشت، افزود: ایشان از خط اسلام و فقاهت، دین و دیانت و از خط رهبری در عمر 80 ساله خود فاصله نگرفت.

به گزارش خاورستان، حجه الاسلام سید علی حسینی خراسانی رئیس بازرسی و مشاور امور روحانیون ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد کشور ظهر امروز در مراسم گرامیداشت مقام شامخ آیت الله رفسنجانی در دانشگاه آزاد بیرجند گفت: مکتب اسلام مکتبی جامع، کامل، مترقی و پیشرفته است که تمام دستورات اسلام مطابق با میل درونی و فطرت ماست.
 
وی با بیان اینکه ظهور پیامبر اکرم(ص) در عصر جاهلیت انسان را از ذلت به عزت رساند، گفت: پیامبر، اسلام را از اقیانوس اطلس تا دیوار چین تبلیغ کردند و بعثت ایشان یک انقلاب فرهنگی بود.
 
رئیس بازرسی و مشاور امور روحانیون ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد کشور افزود: انسان دو دشمن یکی بیرونی و یکی درونی دارد و کسی که در برابر دشمن درونی خود ذلیل باشد محال است در برابر دشمن بیرونی بتواند بایستد.
 
حجه الاسلام حسینی خراسانی در ادامه به مجاهدت ها و فداکاری های مرحوم هاشمی رفسنجانی اشاره کرد و گفت: آقای رفسنجانی از نوابغی بودند که علوم حوزوی را به سرعت فرا گرفتند و از هم دوره های آیت الله مکارم و آیت الله سبحانی بودند و اگر در حوزه می ماندند ممئنا عضو مراجع تقلید بودند.
 
وی با بیان اینکه آقای هاشمی از 15 سالگی با امام آشنا شد و از طلاب نابغه بود، گفت: وقتی امام پرچم انقلاب را برداشت ایشان تاپای جان امام را یاری کرد به نحوی که ایشان مرز شهادت پیش رفتند و ماموران شاه ناخن های آقای هاشمی را از گوشت می کشیدند و با یگار روی بدن ایشان نقاشی می کردند اما ایشان هیچگاه دست از اسلام و انقلاب بر نمی داشت.
 
رئیس بازرسی ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد کشور ادامه داد: آقای هاشمی فراصت، کیاست و هوش عجیبی داشت و اهل چاپلوسی و تملق نبود.
 
حجه الاسلام حسینی با اشاره به اینکه آقای هاشمی حافظ و مفسر قرآن بود و آبرویش را برای خدا گذاشت، افزود: ایشان از خط اسلام و فقاهت، دین و دیانت و از خط رهبری در عمر 80 ساله خود فاصله نگرفت.
 
وی در پایان گفت: وسوسه ی خناسان نتوانست در ارادت قوی ایشان به رهبری عظیم الشأن انقلاب رخنه ایجاد کند و همیشه صمیمانه می گفت: «من عاشق آقای خامنه ای هستم.»
 
انتهای پیام/5نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.