آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 70203
تاریخ انتشار : 1395/10/07 - 12:23
مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: در جشنواره رسانه ای اقتصاد مقاومتی فعالان رسانه‌ای استان می‌توانند آثار تولیدی خود از ابتدای سال را تا 10 بهمن به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به گزارش خاورستان، سجاد رضایی مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی صبح امروز در  جمع اصحاب رسانه با گرامیداشت حماسه 9 دی، گفت: در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب به نام اقتصاد مقاومتی نامگذاری شده است  تلاش بر این بوده تا اقدامات اجرایی و عملی در این راستا صورت گیرد.

 

وی با بیان اینکه از ابتدای سال بحث جشنواره رسانه ای در خصوص اقتصاد مقاومتی مطرح شد، گفت: هدف از این جشنواره کمک به افزایش کیفی آثار رسانه‌ای و ایجاد فضای رقابتی در بین رسانه‌ها در بحث اقتصاد مقاومتی است.

 

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی تصریح کرد: در این جشنواره فعالان رسانه‌ای استان می‌توانند آثار تولیدی خود از ابتدای سال را تا 10 بهمن به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 

رضایی با اشاره به اینکه آثار باید حداکثر در دو بخش و در هر بخش حداکثر دارای سه اثر باشد، گفت: آثار ارسال  باید مورد تایید مسئول هر رسانه و دارای مشخصات کامل قرار گیرد.

 

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند خود آثار را به دبیرخانه جشنواره واقع در پاسداران 26 ساختمان شهید فایده و یا به آدرس ایمیل بسیج رسانه ارسال کنند.

 

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی بیان کرد: زمان ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توسط رهبر معظم انقلاب در 29 بهمن سال 92 بود و  سعی خواهیم کرد تا مراسم اختتامیه را در این ایام داشته باشد.

 

رضایی ادامه داد: در همه اقشار بسیج سعی بر این بوده تا در حوزه اقتصاد مقاومتی ورود جدی صورت گیرد و بسیج رسانه نیز در این راستا حرکت کرده است.

 

وی به برگزاری چند کارگاه اقتصاد مقاومتی از ابتدای سال اشاره کرد و گفت: همایشی با موضوع اقتصاد مقاومتی برای مدیران استانی رسانه‌ها برگزار شد و سه کارگروه نشریات، شبکه های اجتماعی و سایت‌های خبری در این همایش تشکیل شد.

 

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی به نتایج خوب این کارگروه اشاره کرد و گفت: تلاش بر این است تا همایش دیگری برگزار شود و پیگیری مصوبات همایش قبلی و هم اندیشی‌های لازم را داشته باشیم.

 

رضایی خاطرنشان کرد: بازدید از چند کارگاه اقتصاد مقاومتی انجام شده و این برنامه ادامه دارد تا آشنایی با کارگاه‌هایی که کمتر معرفی شده‌اند صورت گیرد.

 

وی با بیان اینکه تاکنون اردوهای جهادی در بسیج رسانه نبوده است، گفت: برگزاری این اردوها در دستور کار بسیج رسانه قرار دارد و در این زمینه خبرنگاران ابراز علاقه مندی داشته‌اند.

 

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی با اشاره به همت اصحاب رسانه در بحث اقتصاد مقاومتی، گفت: بعد مردمی در بحث اقتصاد مقاومتی بسیار ویژه است و برای اینکه منشا اثر باشیم  باید مردم را وارد کار کنیم و فرهنگ سازی مناسب وجود داشته باشد.

 

رضایی یادآور شد: حلقه‌های صالحین یکی از برنامه‌های پایه ای و اصلی در همه اقشار بسیج است.

 

وی اضافه کرد: حلقه‌های صالحین در بسیج رسانه با نگاه تخصصی، مهارتی و بصیرتی برگزار می‌شود و چهار گروه در این راستا تعریف شده و خبرنگاران می‌توانند در این حلقه‌ها شرکت کنند.

 

انتهای پیام/ 100/ الف/ 5نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.