سرویس: علمی و پزشکی کد خبر: 68496 ۱۰:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰

تداوم داستان «یکی بود یکی نبود» پزشک در طبس

آذر و آبان زمانی است که تعدادی از پزشکان متخصص بیمارستان طبس به‌دلیل پایان دوره جابه‌جا شده و پزشکانی جدید جایگزین آن‌ها می‌شوند؛ طی چند روز اخیر برای نخستین بار جراح چشم در بیمارستان طبس مستقر شده اما جراح اعصاب نیز از تخصص‌های مورد نیاز این بیمارستان است.

تداوم داستان «یکی بود یکی نبود» پزشک در طبس
به گزارش خاورستان، اصغر سهرابی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان طبس در گفت‌وگو با گلشن‌طبس، اظهار داشت: بیمارستان شهید سیدمصطفی خمینی طبس تا حدودی بیشتر متخصصان را دارد، با این حال اکنون زمان پایان کار برخی از پزشکان متخصص است و پس از جابه‌جایی و تغییرات در این ماه می‌توان تعداد متخصصان مورد نیاز را در بیمارستان طبس اعلام کرد.
 
وی یادآور شد: نبود جراح و متخصص چشم یکی از کمبودهای اصلی بیمارستان طبس بود که خوشبختانه حل شده و از ابتدای آبان یک پزشک با این تخصص در کلینیک بیمارستان طبس مستقر شده است.
 
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان طبس خاطرنشان کرد: باتوجه به بعد مسافت و طولانی بودن راه تا مرکز استان یا نزدیک‌ترین مراکز درمانی مجهزتر، نیاز مبرمی به حضور یک چشم پزشک در بیمارستان بود که خوشبختانه پس از ۶ ماه پیگیری محقق شد.
 
وی افزود: جراح و متخصص چشم شنبه تا پنج‌شنبه، صبح و عصر در کلینیک تخصصی بیمارستان طبس حضور دارد.
 
سهرابی تصریح کرد: البته بیمارستان طبس متخصصانی مانند جراحی اعصاب نیز ندارد؛ این ماه زمان اعزام متخصصان به تمام مناطق کشور به‌ویژه نقاط محروم است و به‌طور حتم تعدادی پزشک به طبس هم خواهند آمد.
 
انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب