آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 66980
تاریخ انتشار : 1395/06/25 - 14:47
دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه بیرجند با اشاره به اینکه مشکلات باید سازمان یافته حل شود نه موردی، گفت: متاسفانه تا رابطه وجود نداشته باشد مشکل حل نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مولایی دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه بیرجند در همایش نخبگان شاهد و ایثارگر، اظهار کرد:  ما دو موضوع ادای تکلیف و رفع تکلیف داریم و در جامعه بهترین حالتی که وجود دارد رفع تکلیف است.

 

وی با بیان اینکه چیزی به عنوان ادای تکلیف سازمانی در کشور نداریم و اگر باشد موردی است، گفت: باید سرعت پیشرفت کشور حفظ شود.

 

این دانشجو خاطرنشان کرد: دوست داشتم این جلسه متفاوت باشد اما نبود و این جلسه نیز مانند سایر جلسات تکراری که ابتدای آن با تشکر و ادامه با توجیه است، بود.

 

مولایی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری با همه درایت خود شنونده هستند و نشان از بزرگی ایشان دارد، گفت: باید دقیق صحبت کنیم اما من در صحبت شما مسوولین واقع‌بینی را نمی‌بینم.

 

وی با بیان اینکه 500 هزار تومان برای دانشجوی حقوق چیزی نیست، افزود: توجیهات زیادی وجود دارد و در بسیاری از موارد از مشکلات اقتصادی صحبت می‌کنند.

 

این دانشجو  افزود: مسوولین می‌گویند اگر صریح صحبت کنند برایشان گران تمام می‌شود.

 

مولایی با اشاره به اینکه مشکلات باید سازمان یافته حل شود نه موردی، گفت: متاسفانه تا رابطه وجود نداشته باشد مشکل حل نمی‌شود.

 

وی بیان کرد: با همه این‌ها نباید ناامید شویم چرا که وظیفه چیز دیگری است و باید زندگینامه دکتر حسابی و شهید چمران را بخوانیم  و در راستای اهداف تلاش کنیم.

 

این دانشجو  با بیان اینکه برخی به دلیل اینکه مقامی را حفظ کنند گرفتار می شوند، افزود: در نهایت می‌گویم که دروغ نگوییم و چاپلوسی نکنیم.

 

انتهای پیام/100نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.