آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 66965
تاریخ انتشار : 1395/06/25 - 11:55
معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی:
نخبگان ایثارگر از هستی و تعلقات خود گذشتند
معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی گفت:شما نخبگان از متن بخشی هستید که هستی خود را برای هستی دیگران دادند و از تعلقات خود گذشتند.

به گزارش خبرنگار خاورستان؛ حسینی معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی در همایش نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر خراسان جنوبی اظهار کرد: در آستانه هفته دفاع مقدس یاد انسان های صادقی که هستی خود را تقدیم کردند را گرامی می داریم و خود را مدیون فداکاری های ایثارگران می دانیم.

 

 وی بابیان ابنکه شاید خیلی از ایثارگران از شهدا مشقت بیشتری را تحمل کرده اند، گفت: خداوند انسان را بر اساس توانی که به وی داده ارزیابی می کند.

 

معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: در قالب همان ظرفیتی که خدا به عنوان نعمت داده است ، سطح و سطوح محاکمه یکی نیست.

 

حسینی با اشاره به اینکه گاهی تنها در قالب دنیا ارزیابی و  سنجش داریم، افزود: دنیا فراز و نشیب های زیادی دارد و نباید ما را متضرر کند.

 

وی تصریح کرد: شما نخبگان از متن بخشی هستید که هستی خود را برای هستی دیگران دادند  و از تعلقات خود گذشتند.

 

معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه در دنیا افراد زیادی دچار لغزش می شوند، گفت: خدا به شما توان ذهنی داده و رسالتتان بسیار متفاوت است.

 

حسینی با بیان اینکه بستر تعالی را فراهم کنید و ایده های جدید و ظرفیت جدید ایجاد کنید، خاطر نشان کرد: به دلیل بعد مسافت و شرایط اقلیمی کار این استان دسته است و باید به طور ویژه دیده شود.

 

انتهای پیام/100نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.