آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 58932
تاریخ انتشار : 1394/12/15 - 08:24
محمد هاشمی، برادر و رئیس دفتر آیت الله هاشمی رفسنجانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام، به نمایندگی از وی در مراسم تشییع پیکر تولیت آستان قدس رضوی و نماینده ولی فقیه در خراسان بزرگ (سه استان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی) شرکت می کند.

به گزارش خاورستان به نقل از دانا بنا به اعلام خبر منتشره در سایت مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمد هاشمی، برادر و رئیس دفتر آیت الله هاشمی رفسنجانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام، به نمایندگی از وی در مراسم تشییع پیکر تولیت آستان قدس رضوی و نماینده ولی فقیه در خراسان بزرگ (سه استان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی) شرکت می کند.

پیش از این اعلام شده بود که روز چهارشنبه دوازدهم اسفند ماه ایت الله هاشمی و سید حسن خمینی و یاسر خمینی به منظور عیادت از ایت الله طبسی عازم مشهد مقدس شدند.

**سفر مشترک هاشمی رفسنجانی و حسن خمینی به شمال!

هاشمی رفسنجانی و حسن خمینی که برای عیادت از آیت الله طبسی به مشهد رفته بودند بعد از عیادت به استان گلستان سفر کردند و در مسیر سفر به گلستان از دانشگاه های آزاد شیروان و بجنورد بازدید داشتند که با حاشیه هایی هم همراه بود. برخی دانشجویان با شعارهای "امید ملتی تو" از هاشمی استقبال کردند که جمع قابل توجهی از دانشجویان اجازه تداوم این شعار ها را ندادند.نظرات کاربران

آقای خسروی مطلبی را که خدمتتان می نویسم نه برای انشتار است فقط جهت اطلاع خودتان که چرخش روزگار و زوایای آن را بدانید و خدای ناکرده قلمی نزنی که فردا فردا نتوانی جوابی برایش داشته باشی.سیزده آبان 1374 دانشجویان اصولگرایان امروز(راستی ها سابق ) که تحمل کوچکترین انتقاد از هاشمی را نداشتند مسیر راهپیمایی خود را از دانشجویان چپی های آنروز (اصلاح طلبان ) که سایه هاشمی را با تیر می زدند در دانشکده ادبیات دانشگاه فردوسی مشهدجدا کردند.اصولگران آنروز در حمایت از هاشمی و اصلاح طلبان آنروز در مخالفت با هاشمی شعار دادند درست عکس آنچه امروز شاهدش هستیم.شاید تصور کنید که هاشمی تغییر کرده و عوض شده نه آقای خسروی عین عبارتها و عنوانی که شما امروز در خصوص وی به کار می برید اصلاح طلبان دهه هفتاد در خصوص او به کار می بردند. سئوال اینجاست که اگر آنچه در خصوص هاشمی گفته می شود درست است چرا مخالفان امروز هاشمی آنروز در برابرش موضع می گرفتند و اگر اشتباه است چرا شما؟.... آقای خسروی به عنوان کسی که بانی نشر این مطالب بر علیه آقای هاشمی هستی تا چه میزان از صحت دیده گاه خود در خصوص هاشمی اطمینان داری؟


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.