سرویس: ورزشی کد خبر: 55179 ۱۷:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸

وزنه‌برداری قهرمانی جهان - آمریکا؛

اظهار نظر لوچف پس از شکستن رکورد رضازاده

الکسی لوچف روس بعد از شکستن رکورد دو ضرب و مجموع حسین رضازاده در دسته فوق‌سنگین مسابقات جهانی هیوستن گفت که برای ارتقای این رکوردها خوش‌شانس بوده است.

 اظهار نظر لوچف پس از شکستن رکورد رضازاده

به گزارش خاورستان ، لوچف در آخرین رقابت مردان توانست با دو ضرب 264 کیلوگرم و مجموع 475 کیلوگرم رکورد این دو بخش را بعد از بیش از 10 سال به نام خود تغییر دهد و با کسب سه مدال طلا قهرمان این وزن شود.

لوچف در پاسخ به خبرنگار تسنیم گفت: از اینکه توانستم رکورد جدیدی از خود به جای بگذارم، خیلی خوشحال هستم. من از وقتی کوچک بودم حسین رضازاده را می‌شناختم. او برای من یک الگو بود و حتی الان هم رضازاده از وزنه‌برداران موردعلاقه من است. امروز خوش‌شانس بودم که توانستم رکوردش را بزنم.

وی همچنین در ارتباط با ملی‌پوش کشورمان بهداد سلیمی گفت: از آسیب‌دیدگی سلیمی اطلاع دارم. امیدوارم که او به زودی بهبودی پیدا کند تا بتواند در رقابت‌های بعدی شرکت کند.

قهرمان روس دسته فوق‌سنگین دنیا همچنین گفت: اگر بهداد سلیمی امسال در رقابت‌ها حاضر بود، حتماً نتایج بهتر می‌شد به خصوص در یک ضرب و رقابت جذاب‌تری را شاهد می‌بودیم.

لوچف در پاسخ به این پرسش که آیا قبلاً وزنه 264 کیلوگرمی را در تمرین بلند کرده بود، گفت: من تا به حال سراغ این وزنه نرفته بودم. امروز به تشویق و اصرار پدرم که مربی‌ام نیز هست سراغ این وزنه رفتم و بسیار خوشحالم که توانستم آن را مهار کنم.

وی در نهایت از مسئولان ورزش کشورش تشکر کرد که این فرصت را برایش مهیا کردند تا بتواند در شرایطی ایده‌آل در مسابقات حضور پیدا کند و مدال‌های طلایش را به مادرش که در سال 2012 فوت کرده است، تقدیم کرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب