سرویس: اجتماعی کد خبر: 55051 ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴

مدیرکل سابق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی:

این رفتن ها مهم نیست بلکه چگونه رفتن مهم است/ به غیر از موضوعات کانون و فعالیت های فرهنگی به مباحث دیگری فکر نکردم

مدیرکل سابق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: این رفتن ها مهم نیست بلکه چگونه رفتن مهم است و در عبور از لحظات زندگی و تغییرات آن باید انصاف رعایت کنیم و به گونه ای نباشد که برای رفتن به مرحله ای دیگر پا بر روی فردی بگذاریم و بالا رویم.

این رفتن ها مهم نیست بلکه چگونه رفتن مهم است/ به غیر از موضوعات کانون و فعالیت های فرهنگی به مباحث دیگری فکر نکردم

به گزارش خبرنگار خاورستان، عبدالرضا صمدی، مدیرکل سابق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی اظهار کرد: چون فرزند کانون هستم، هرکاری که در توانم بوده است را انجام داده ام.

 

وی افزود: خدا را شاکرم که سال ها در نقش مربی به کودکان خدمت کردم و در کنار ناتوانی های خود از همکاران بسیار توانمندی بهره بردم.

 

مدیرکل سابق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: در این مدت از عواطف و مهربانی های منحصر به فرد کودکان بهره مند شدم که اگر می توانستم دورغ بگویم به خاطر این کودکان و جایگاه آن ها نتوانستم.

 

صمدی با بیان اینکه اولین مدیری بودم که در استان مشغول شدم، تصریح کرد: در سال 1355 کانون تشکیل شد و در سال 1372 به عنوان مربی فرهنگی مشغول به کار شدم و پس از آن در سِمَت کارشناسی و در سال 1385 به عنوان مدیر توفیق خدمت را پیدا کردم.

 

وی افزود: بنده مربی ساده کتابخانه بودم که سعی کردم از تلاش های همکاران خود در طول خدمتم درس بگیرم.

 

مدیرکل سابق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: امروز در استان 12 مرکز هنری، 4 کتابخانه سیار و 2 کتابخانه پستی که یک مورد به دلیل نبود نیرو غیر فعال است، برخوردار هستیم.

 

صمدی با بیان اینکه امیدوارم تلاش هایی که کرده ام مورد قبول خداوند قرار گیرد بیان کرد: سعی شده است به غیر از موضوعات کانون، اعضا و فعالیت های فرهنگی به چیز دیگری فکر نکنم.

 

وی با اشاره به اینکه کودکان با میل خود وارد کانون می شوند و اگر مربیان برخورد خوبی با آن ها نداشته باشند مطمئنا ضررهایی شامل حال کانون می شود، ادامه داد: امید است همه ی لحظات عمرمان سرشار از ویژگی های کودکان باشد.

 

مدیرکل سابق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی ادامه داد: در طول این مدت تعاملات بسیار خوبی با دستگاه ها به ویژه آموزش و پرورش داشته ایم که در 4 سال گذشته برنامه های خوبی را به اجرا درآورده ایم.

 

صمدی در پایان گفت: این رفتن ها مهم نیست بلکه چگونه رفتن مهم است و در عبور از لحظات زندگی و تغییرات آن باید انصاف رعایت کنیم و به گونه ای نباشد که برای رفتن به مرحله ای دیگر پا بر روی فردی بگذاریم و بالا رویم.

 

انتهای پیام/6

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب