سرویس: اجتماعی کد خبر: 52041 ۰۶:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۳

در شورای اداری شهرستان سربیشه مطرح شد

نوبت‌دهی الکترونیکی علت ایجاد صف طولانی در مرز ماهیرود است/ مسوولان از حمایت نامزدهای انتخاباتی خودداری کنند

فرماندار سربیشه گفت: وی اظهار کرد: با توجه به رفت‌وآمدهای برخی مسوولان به مرکز استان جهت انجام ماموریت با ماشین دولتی، خواستار هماهنگی آن مدیران با فرمانداری شد.

نوبت‌دهی الکترونیکی علت ایجاد صف طولانی در مرز ماهیرود است/ مسوولان از حمایت نامزدهای انتخاباتی خودداری کنند
به گزارش خاورستان به نقل از آوای‌سربیشه، شورای اداری شهرستان سربیشه با حضور فرماندار، امام جمعه، معاون مدیر کل سیاسی استانداری خراسان‌جنوبی و اعضای این شورا در محل فرمانداری سربیشه برگزار شد.
 
حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اکبر سنجری امام جمعه سربیشه در این شورا با بیان اینکه در موضوعات فرهنگی با مشکلات زیادی مواجه هستیم گفت: اعتبارات فرهنگی، کم است و باید تخصیص اعتبار بیشتر از سوی مسوولان برای حل معضلات فرهنگی انجام شود.
 
وی بابیان‌اینکه برخی از مسوولان با مردم و در کنار آن‌ها نیستند تصریح کرد: برای تحقق شعار رهبری در نامگذاری سال، حضور مسوولان در مراسمات مختلف و همراهی با مردم باید پررنگ‌تر باشد.
 
امام جمعه سربیشه با اشاره به مشکلاتی که عدم حضور بخشدار در بخش درح به وجود آورده است، تأکید کرد: مسوولان استانی در حل این مشکل اقدام کنند.
 
غلامرضا حدادی معاون مدیرکل سیاسی استانداری خراسان‌جنوبی نیز در این جلسه با بیان اینکه بخشدار درح به زودی معرفی می‌شود؛ خواستار همراهی همه مسوولان شهرستانی در پیشبرد انتخابات سال‌جاری شد
 
وی از مسوولان خواست تا از حمایت نامزدهای انتخاباتی خودداری کنند و اموال دولتی را برای حمایت از نامزدهای انتخابات بکار نبرند.
 
غلامرضا خدادادی فرماندار شهرستان سربیشه نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت تعاونی‌ها در اقتصاد کشور، خواستار توجه هرچه بیشتر مسوولان به این قشر شد.
 
وی با اشاره به  ایجاد صف طولانی در مرز ماهیرود که به واسطه اجرای طرح الکترونیکی نوبت‌دهی بوجود آمده است اظهار کرد: این طرح بدون هماهنگی با فرمانداری شهرستان اجرا شده است.
 
فرماندار سربیشه ضمن گلایه شدید از مدیران مرز ماهیرود، خواستار هماهنگی بیشتر آن‌ها با فرمانداری شد.
 
خدادادی افزود: کارکنان مجموعه مرز ماهیرود تا زمانی که صف طولانی در مرز ماهیرود وجود دارد باید فعالیت کاری خود را حتی بعد از ساعت کاری نیز ادامه دهند.
 
وی اظهار کرد: با توجه به رفت‌وآمدهای برخی مسوولان به مرکز استان جهت انجام ماموریت با ماشین دولتی، خواستار هماهنگی آن مدیران با فرمانداری شد.
 
در پایان این مراسم، جواد فلاحی به سمت معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان سربیشه و حسینی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان سربیشه معرفی شدند.
 
انتهای پیام/ 4

نظرات بازدیدکنندگان

.
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۳

ضعف مدیریت در تمامی سطوح مدیریتی شهرستان به عینه دیده می شود .


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب