سرویس: اخبار استان کد خبر: 51807 ۲۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۶

بالاخره پس از 311 روز مدیرکل امور فرهنگی اجتماعی استانداری مشخص شد

بالاخره با حکم استاندار خراسان جنوبی پس از 311 روز مدیر کل فرهنگی اجتماعی استانداری مشخص شد

بالاخره پس از 311 روز مدیرکل امور فرهنگی اجتماعی استانداری مشخص شد

به گزاش خبرنگار خاورستان , وضعیت انتصاب مدیر کل فرهنگی اجتماعی استانداری خراسان جنوبی در دولت یازدهم سرانجام پس از دو سال از عمر این دولت به پایان رسید . 

در تاریخ1392/9/17 درست بعد از گذشت حدود دو ماه از انتصاب وجه الله خدمتگزار به سمت استاندار خراسان جنوبی طی حکمی از سوی وی، حسن قیاسی به عنوان سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری معرفی شد و تا آبان ماه سال 92 نیز این جایگاه مسئولیتی مهم در سطحی که باید مدیریت می شد، تعیین تکلیف نشد.

مرحوم حسن قیاسی به عنوان سرپرست و نه مدیر کل در امور فرهنگی اجتماعی پس از گذشت حدود 11 ماه در تاریخ 9 آبان 93 بر اثر عارضه قلبی درگذشت . همین فوت ناگهانی باعث شد صندلی ریاست فرهنگی اجتماعی استانداری خراسان جنوبی خالی بماند تا اینکه خدمتگزار استاندار خراسان جنوبی برای مهمترین نهاد تصمیم گیرنده در امور فرهنگی استانداری پس از حدود 300 روز  دست به قلم شود .

البته استاندار به جای آنکه مدیرکل را منصوب کند ابتدا معاون را منصوب کرد و خانم عصمت محمودی را در روز 10 شهریور به عنوان معاون مدیر کل فرهنگی اجتماعی استانداری منصوب کرد .

و بالاخره دیروز جایگاه ریاست فرهنگی اجتماعی استانداری خراسان جنوبی صاحبش را شناخت و عباس ایراهیمی از سرپرستی فرمانداری نهبندان به فرهنگی اجتماعی استانداری خراسان جنوبی منصوب شد .

عباس ابراهیمی که مسئول معاونت اسبق عمرانی فرمانداری نهبندان بر عهده داشته است از 11 اسفند ماه سال گذشته تا 26 مرداد امسال سرپرست فرمانداری نهبندان بوده و از دیروز در جایگاه بسیار مهم فرهنگی اجتماعی استانداری مشغول کار شده است

 


نظرات بازدیدکنندگان

ناشناس
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷

شاهکاری دیگر در استان انتصاب نیروی عمرانی در دفتر اجتماعی استانداری


ناشناس
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷

عمرانی و فرهنگی ! بالاخره کدام


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب