سرویس: اجتماعی کد خبر: 49287 ۱۳:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۳۰

رئیس اتحادیه ارتباطات و محصولات فرهنگی بیرجند خبرداد

اقدام غیرقانونی برخی مراکز ثبت‌نام اینترنتی در تغییر نام‌کاربری و رمزعبور مشتریان

رئیس اتحادیه ارتباطات و محصولات فرهنگی بیرجند گفت: مراکز ثبت‌نام اینترنتی به بهانه‌های مختلف اقدام به تغییر نام‌کاربری و رمزعبور مشتریان می‌کنند و حتی آن را در اختیار شخص نیز قرار نمی‌دهند که این کار خلاف قانون است.

اقدام غیرقانونی برخی مراکز ثبت‌نام اینترنتی در تغییر نام‌کاربری و رمزعبور مشتریان
حمید سلیمانی رئیس اتحادیه ارتباطات و محصولات فرهنگی بیرجند در گفتگو با خبرنگار خاورستان، متأسفانه تعدادی از مراکز ثبت‌نام اینترنتی پس از اولین مراجعه مشتری بویژه ثبت موارد بیمه‌ای، به بهانه‌های مختلف اقدام به تغییر نام‌کاربری و رمزعبور مشتریان می‌کنند.
 
وی افزود: در برخی موارد حتی نام‌کاربری و رمزعبور را در اختیار شخص نیز قرار نمی‌دهند تا به این بهانه مشتریان را اختصاصا برای مدت طولانی از دست ندهند.
 
رئیس اتحادیه ارتباطات و محصولات فرهنگی بیرجند تصریح کرد: این کار خلاف قانون است و باعث سوءاستفاده می‌گردد که نارضایتی و شکایت تعدادی از شهروندان را در پی داشته است.
 
سلیمانی به شهروندان توصیه کرد: در هنگام مراجعه برای هرگونه ثبت‌نام اینترنتی، از اختصاصی کردن رمز عبور توسط متصدیان مراکز ثبت‌نام جلوگیری کنند و در صورت مشاهده اینگونه موارد در مراکز زیر مجموعه این اتحادیه، سریعا موارد را با شماره‌های 32229987 اتحادیه و یا 09157402258 رئیس اتحادیه در میان بگذارند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.
 
انتهای پیام/ 4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب