سرویس: اخبار استان کد خبر: 49067 ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۴

پيام مشترك قائم مقام نماينده ولي فقيه در استان و استاندار خراسان‌جنوبي به مناسبت توافقات هسته‌ای

قائم مقام نماينده ولي فقيه در استان و استاندار خراسان‌جنوبي به مناسبت توافقات هسته‌ای پیام مشترکی را انتشار دادند.

پيام مشترك قائم مقام نماينده ولي فقيه در استان و استاندار خراسان‌جنوبي به مناسبت توافقات هسته‌ای
به گزارش خاورستان به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان‌جنوبی، قائم مقام نماينده ولي فقيه در استان و استاندار خراسان‌جنوبي به مناسبت توافقات هسته‌ای پیام مشترکی را انتشار دادند. متن پیام بدین شرح است:
 
باسمه تعالي
موفقيت دستگاه ديپلماسي كشور در توافقات صلح آميز هسته اي، بدون ترديد مرهون عنايت خاصه خداوند متعال، هدايت هاي حكيمانه رهبر فرزانه انقلاب، حمايت هاي ملت شريف، نجيب و سرافراز ايران اسلامي، مديريت مدبرانه رياست محترم جمهور و تلاش هوشمندانه و مقتدرانه دولتمردان و تيم مذاكره كننده هسته اي است.
 
دولتمردان دولت تدبير و اميد و سرداران سرافراز تيم هسته اي، درسال "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" تحت نظارت و هدايت مقام معظم رهبری، ضمن اثبات حقانيت جمهوري اسلامي ايران در استفاده از دستاوردهای هسته ای و پاسداشت موفقیت های دانشمندان هسته ای کشور، توانستند یکی از طولانی ترین و دشوارترین مذاکرات تاریخ دیپلماسی جهان را با عزت، اقتدار و صلابت به سرانجام برسانند و راهی جدید به سوي پیشرفت، عزت، اقتدار پیش روی ملت بزرگوار ایران بگشايند.
 
اين توفيق بزرگ را به محضر رهبر معظم انقلاب، رئيس جمهوري محترم، دستگاه ديپلماسي كشور، مردم غيور ايران اسلامي بويژه هم استاني هاي عزيز خراسان جنوبي و خانواده معظم و معزز شهدا و ايثارگران تبريك و تهنيت عرض نموده، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان سرافراز هسته اي، از تلاش هاي بي شائبه تیم مذاکره کننده دستگاه ديپلماسي و مخصوصاً در رأس آن ها جناب آقاي دكتر ظريف وزير محترم امور خارجه قدرداني مي نماييم.
 
امیدواريم به رسميت شناختن توافقات هسته‌ای فرزندان اين مرز و بوم و توقف روند تحریم‌ها راه را برای گام‌های بلند بعدی در پیشرفت‌های علمي، فناوري و اقتصادی کشور گشوده و تلاش هاي دولتمردان به گونه اي به ثمر بنشيند كه كام مردم را بيش از پيش شيرين سازد و اميد و اشتياق مردمي با سعي و تلاش خدمتگزاران نظام كماكان به اقتدار، استقلال و رونق اقتصادي كشورمان بينجامد.
 
از درگاه خداوند منان، طول عمر باعزت و دوام توفیقات رهبر حكيم و فرزانه انقلاب، حضرت آيت الله خامنه اي(مدظله العالي) و توفيق دولت تدبیر و امید را در راستاي تحقق آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مسئلت می نمایيم.
 
 
                        علي رضايي بيرجندي                                                     وجه اله خدمتگزار
 قائم مقام نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بيرجند                        استاندار خراسان جنوبي
 
انتهای پیام/ ی/ 4

نظرات بازدیدکنندگان

حسین ن
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۴

سلام به شمابزرگواران به شماتبریک می گویم مبارک باشدوبعدازخوشحالی فکری هم به حال مردم استان بکنیدهمدلی مردم هم هست کسی بامردم همدلی میکندموسسه میزان باترازویش پول مردم استان رابلوکه کرده وسودش رابرداشتن بدون خبردادندمقداری به فکرمیزان باشیداعتمامون راازدست دادیم ماهم هم استانی هستیم


مراد
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۴

انشااله هردو به پای هم پیرشوند


سیامک
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۴

با سلام انشاء الله این دو بزرگوار هم یه فکری برای مشکلات استان بردارند و زیاد پیام تبریک و حرف زدن مشکلات استان و مردم برطرف نمی شود


بنده خدا
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۴

شاهنامه آخرش خوش است...............


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب