سرویس: نهبندان کد خبر: 4794 ۱۵:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱

امام جمعه نهبندان در نمازجمعه روز قدس :

مذاکرات سازش ذره ای سود به حال مردمان فلسطین نداشته است

خزاعی به مذاکرات سازش اشاره کرد و گفت : این مذاکرات سازش در طول بیش از 60 سال اشغال فلسطین ذره‌ای سود به حال مردمان فلسطین نداشته است

مذاکرات سازش ذره ای سود به حال مردمان فلسطین نداشته است

به گزارش خاورستان حجت الاسلام عباسعلی خزاعی امام جمعه نهبندان در خطبه‌های این هفته نمازجمعه که مقارن بود با راهپیمایی روز جهانی قدس بود با اشاره به با مبارک رمضان گفت : در این ماه زمینه تقوای الهی فراهم است . وی ادامه داد : رمضان ماه آمرزش گناهان است ویکی از اسباب آمرزش گناهان خواندن دعا است.

خزاعی به بهره مندی ملت ایران از معنویت شب های قدر اشاره کرد و گفت: مردم ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس این مهم تکمیل کردند.

امام جمعه نهبندان : روز قدس یکی از مهمترین روزهای انقلاب اسلامی ایران است که با حکم امام خمینی (ره) در تاریخ ماندگار شده است . خزاعی برکات روز قدس را چشاندن طعم شکست به اسرائیل ، نشان دادن تنفر کل جهان از اسرائیل دانست.

وی افزود : تظاهرات بر ضد اسرائیل ودفاع از فلسطین در حقیقت دفاع از خود است چرا که فلسطین در مقابل جنایات اسرائیل سالهاست که مقاومت کرده است.

امام جمعه نهبندان تصریح کرد : : ما بر این مبنا به صحنه آمده‌ایم و امروز با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، نفرت‌مان را از این جنایات و یاریمان را نسبت به این مردمان ابراز کردیم.

خزاعی به مذاکرات سازش اشاره کرد و گفت : این مذاکرات سازش در طول بیش از 60 سال اشغال فلسطین ذره‌ای سود به حال مردمان فلسطین نداشته است، اگر خیر و برکتی بوده در راستای مقاومت و انتفاضه‌های جانانه و مقاومت 20 روز آنها در مقابل رژیم صهیونیستی و مقاومت 8 روزه آنان در برابر رژیم غاصب صهیونیستی بوده است.

 

وی با اشاره به قرارگرفتن نام شاخه نظامی حزب الله لبنان در لیست تروریست‌ها توسط اتحادیه اروپا افزود: این اقدام به جد عجیب و غریب است؛ حزب‌الله لبنان یک جریان سالم، متدین و در عین حال ملی است. خزاعی حزب‌الله لبنان را قهرمانان دینی و ملی توصیف کرد و افزود که حزب‌الله لبنان در حمایت از مقاومت همچنان به رسالت خود عمل خواهد کرد.

 

امام جمعه نهبندان در ادامه به تشدید تحریم‌های اقتصادی علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت: دشمن به دنبال تشدید فشارها به ملت ایران است تا ملت ایران دست از آرمان‌های خود بردارند مشکل آنان با ایران اسلامی است نه ایران هسته‌ای.

 

اشاره به 11 مرداد اشغال کویت توسط عراق و 12 مرداد تنفیذ حکم ریاست جمهوری از دیگر بخش هایی بود که حجت الاسلام عباسعلی خزاعی به آنها اشاره کرد.

منبع : نهبندان خبر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب