سرویس: اقتصادی کد خبر: 47867 ۰۹:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷

رئیس اتحادیه ارتباطات ومحصولات فرهنگی بیرجند خبرداد

ثبت‌نام اظهارنامه‌های مالیاتی امسال نیز در کافی‌نت‌های استان

رئیس اتحادیه ارتباطات ومحصولات فرهنگی بیرجند گفت: ثبت نام اظهارنامه‌های مالیاتی امسال متفاوت با سال‌های قبل در کلیه کافی‌نت‌های استان انجام می‌شود.

ثبت‌نام اظهارنامه‌های مالیاتی امسال نیز در کافی‌نت‌های استان
حمید سلیمانی رئیس اتحادیه ارتباطات ومحصولات فرهنگی بیرجند در گفتگو با خبرنگار خاورستان، گفت: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با سازمان مالیاتی خراسان‌جنوبی، این اتحادیه یکی از اعضای خود را جهت گذراندن دوره 2 روزه به تهران اعزام کرد که پس از آن، برای کافی‌نت‌داران سطح استان، کلاس ویژه‌ای برگزارشد.
 
وی افزود: در پایان از طریق اداره مالیاتی استان و با هماهنگی‌های انجام شده با تهران، به هر کافی‌نت کُد مخصوص اختصاص داده می‌شود و فقط متصدیان کافی‌نت‌هایی که در این کلاس شرکت کنند قادر به تکمیل اظهارنامه برای مشتریان هستند.
 
رئیس اتحادیه ارتباطات ومحصولات فرهنگی بیرجند اظهار کرد: طی فراخوان استانی، کلیه متصدیان کافی‌نت‌ها به این کلاس دعوت شدند.
 
سلیمانی خاطرنشان کرد: شهروندان جهت تکمیل اظهارنامه‌های مالیاتی خود به صورت الکترونیکی، با آرامش خاطر به کافی‌نت‌ها مراجعه کنند و در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره‌های 32229987 اتحادیه ارتباطات و محصولات فرهنگی و 09157402258 رئیس اتحادیه، همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 10 الی 22 تماس حاصل نمایند تادر اسرع وقت رسیدگی شود .
 
انتهای پیام/ 4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب