سرویس: حوادث کد خبر: 4563 ۰۹:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷

۳۶کشته درپی سقوط اتوبوس در ایتالیا

به گفته گروه های امداد رسان آمار تلفات سقوط اتوبوس از روی پلی به ارتفاع سی متر در جنوب ایتالیا به سی و شش کشته رسید. روزنامه های ریپوبلیکا و کوریره دلا سرا گزارش دادند راننده این اتوبوس از جمله قربانیان است و چند کودک در بین مصدومان دیده می شود.

۳۶کشته درپی سقوط اتوبوس در ایتالیا

به گزارش خاورستان : نیروهای امداد رسان گفتند تاکنون جسد سی و شش نفر را  یافته اند. آنها افزودند این حادثه که شب گذشته اتفاق افتاد یازده زخمی نیز برجای گذاشته است. رسانه های ایتالیا پیشتر از جان باختن هفت نفر و زخمی شدن دهها تن در این حادثه خبر داده بودند.

سخنگوی پلیس ایتالیا به خبرگزاری فرانسه گفت: من هنور نمی توانم شمار قربانیان را اعلام کنم. ما در حال خارج کردن سرنشینان هستیم. اولویت ما نجات مصدومان است. وی همچنین از مسدود شدن آزاد راه ناپل - باری به علت این تصادف خبر داد.


این حادثه نزدیک منطقه آولینو در ناپل روی داد. افراد نجات یافته اعلام کردند این اتوبوس قبل از سقوط از پل با چند خودرو برخورد کرد و سرنشینان هنگام سقوط 30 متری توانستند به بیرون بپرند.

روزنامه های ریپوبلیکا و کوریره دلا سرا گزارش دادند راننده این اتوبوس از جمله قربانیان است و چند کودک در بین مصدومان دیده می شود.

منبع :/شبکه ی خبر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب